Wpis z mikrobloga

@M_xxx: nice try, ale to nie tak działa.
Jak sobie weźmiesz obcego bachora na łeb, to już będziesz go finansował latami i #!$%@? z tego masz.
Idąc na divy to ty nie masz żadnego obowiązku względem niej, oprócz rozliczenia się z nią za ostatnią godzinę - nadal dla ciebie obca osoba i możesz nigdy więcej się już nie pojawić.

dać hajs na patolę bo akurat patola ma cipę, wolę dać
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Wolałbym po milionkroć dawać hajs na cudzego bolca niż na te #!$%@? z patologii, którym się pracować nie chce i choroby roznoszą.

A jak jeszcze oprócz dawania hajsu na cudzego bolca dostałbym dziewczynę marzeń, to wolałbym to po mkiliardokroć.


@M_xxx: Czytam i nie wierzę. No qrva nie wierzę. I ty zgrywasz chada? Obrażasz każdego 190 cm z kwadratową szczęką. To jest beciak na sterydach. Czytałem o divingu.
  • Odpowiedz
I serio utrzymywał byś nie swoje dziecko? Bo ruchanie samotnych matek to jedno ale płacenie na cudze bachory to coś zupełnie innego.


@Waffenfarbe: Po pierwsze związek z kobietą z dzieckiem nie oznacza że zaraz będziesz utrzymywał jej dziecko. Po drugie taki strach mają 20-letnie gnoje które mieszkają z mamusią i nie umieją za bardzo siebie utrzymać a co dopiero kogoś.
Ja mam dawno już za dużo pieniędzy. Dla mnie wydanie
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Może porównajcie swoje doznania łóżkowe bo założę sie że dziwka daje większą satysfakcje ze spotkania niż samotna madka 500+ która często o siebie nie dba i tzipe ma jak wiadro... Ponadto obecnie samotne madki czyli takie 23-35 latki to patuski które sie sypały po klubach bez gumy i roznoszą byle syfa.
Często zadupcają za minimalną albo w ogóle nie pracują i żerują na podatnikach...
  • Odpowiedz
Ja mam dawno już za dużo pieniędzy. Dla mnie wydanie ich to nie problem. Wydaję na bzdury. Mógłbym wydać na #!$%@?, mimo że mam mniejsze libido niż kiedyś, ale nie ma żadnej fajnej.


@M_xxx: taki bogol, a tak płacze, że kapitalis zły i nierówności? Sam się nieraz żaliłeś, jak to musisz ciężko #!$%@?ć fizycznie - czyżby ktoś tu się mijał z prawdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

nie "cudzy bachor" tylko dziecko, i nie cudzy, tylko kobiety ktorą kochać i z którą masz
  • Odpowiedz
@M_xxx:

Po pierwsze związek z kobietą z dzieckiem nie oznacza że zaraz będziesz utrzymywał jej dziecko. Po drugie taki strach mają 20-letnie gnoje które mieszkają z mamusią i nie umieją za bardzo siebie utrzymać a co dopiero kogoś.

Idziemy dalej to nie jest "cudze bachory" tylko jeden i nie "cudzy bachor" tylko dziecko, i nie cudzy, tylko kobiety ktorą kochać i z którą masz zamiar być w dożywtnim związku.


Ale
  • Odpowiedz
@M_xxx: A ile samotna matka zpłaciła tobie? Zaczynasz być komiczny. Na początku myślałem, ze na serio mam do czynienia z kimś kto zalicza modelki z cycami jak donice co sobotę w nocy. A mam białorycerza co szuka wymówek, że fajnie jest vutrzymywać nieswoje dziecko a jego matka kocha cię na zabój. No to jest kpina i nie gwałć rozumu. I szczerze? Chyba lepiej przelecieć 50 letnią divę niż być ciotą
  • Odpowiedz
Nie będę ci próbował tłumaczyć co z tego człowiek ma, bo za cienki jesteś na zrozumienie.


@M_xxx: mniej w portfelu, a potem na twarz ''#!$%@?, nie jesteś moim ojcem'' ( ͡° ͜ʖ ͡°), to ma.

Właśnie dlatego jesteś esencją betabankomatu i
  • Odpowiedz
no tak, przecież według lewoskrętnych to wszystko powinno być za darmo


@TestoDepot: Nie wszystko, ale seks akurat zdecydowanie powinien być za darmo. Jestem lewakiem oczywiście.

nie jesteś w tym temacie opiniotwórczy w
  • Odpowiedz
@M_xxx:

Inaczej byście nie przybiegli żeby przekonywać mnie że wasze płacenie za seks to wcale nie jest bankomactwo i że ruchanie 40-latek to nie jest spermiarstwo.


Samo płacenie za seks nie czyni z ciebie spermiarza ani tym bardziej betabankomatu.
Wchodzenie w związek oznacza, że poza płaceniem za seks płacisz jeszcze swoim czasem, pasjami a także musisz dostosowywać swoje cechy charakteru do w większości gorszego charakteru kobiety. A wchodząc w związek
  • Odpowiedz
Divy na wykopie wśród przegrywów są gloryfkiowane. Nawet bredzi się że są mniej pozarażane chorobami wenerycznymi niż zwykłe laski xD
  • Odpowiedz
Nawet bredzi się że są mniej pozarażane chorobami wenerycznymi niż zwykłe laski xD

odpowiedz




@M_xxx: Bo to prawda. divy jak szanują zdrowie wymagają gum,a zwykla laska jest zalewana spermą po innych. To dla ciebie zdrowe i higieniczne? Spytaj się swojej samotnej madki z bąbelkiem czy jej były zakładał kondomy czy walił na ślepo
  • Odpowiedz