Wpis z mikrobloga

@marek-krakow: jestem kredyciarzem. Biore popcorn i cole na srode. Bo mam to we dupie co se "jaszczomp" wymysli.

Bioroc kredyt myslalem a nie polecialem na to co bank oferorowal:

"ale dlaczego bierze pan tylko x jak ma pan zdolnosc na 3x?"

No to sie teraz ponabijam z tych co nie mysleli
  • Odpowiedz
serio babeczka w banku zadała takie pytanie? :O Ale że nawet w banku są naganiacze?


@haha123: Serio. Ale to bylo jakies 8 lat temu. I serio wtedy zapytala czy aby na pewno nie chce wiekszego kredytu skoro moja zdolnosc kredytowa na to pozwala.
  • Odpowiedz
@marek-krakow: kredyciarze to tam malo znaczace, bo tylko zwolnią gospodarke ograniczając popyt lub uciekając za granice. Wazne czy firmy wytrzymają. Jak nie to nikt nie da rady, posypie sie gospodarka, upadłości i zwolnienia z pracy.
  • Odpowiedz
@Tigermass: dobrze zarządzane firmy wytrzymają. Źle zarządzane być może nie i rynek oczyści się z nieefektywnego ścierwa jadącego wyłącznie dzięki taniemu kredytowi. Trzeba kiedyś odłączyć kroplówkę.
  • Odpowiedz
@marek-krakow: oczyści sie tez z miejsc pracy i z hajsu z podatkow. Hajsu nie bedzie, a sociale bedzie trzeba wydawać, wiec bedzie sie drukowac, dojdą nowe sociale, zeby ratowac wizerunek wladzy i tak w kółko. Teraz inflacje wywołuje w większości wojna i niepewny rynek paliw, rynek kredytow na hipoteke juz mocno ograniczyli, a jak widac efektow zero.
  • Odpowiedz
  • 0
@marek-krakow: jestem kredyciarzem. Biore popcorn i cole na srode. Bo mam to we dupie co se "jaszczomp" wymysli. No to sie teraz ponabijam z tych co nie mysleli


Nabijaj sie nabijaj. Rzad wprowadzi program dla najbardziej potrzebujacych Twoim kosztem co dalej bedzie pompowac inflacje, a Ty poniewaz Ciebie bedzie stac, w zebach bedziesz ladnie pieniazki do banku przynosil. I to tyle z Twojego nabijania myslacy czlowieku ( ͡º ͜
  • Odpowiedz