Wpis z mikrobloga

Ktoś tam pisał, że mleko bedzie zaraz plakac bo stary i jego czas sie konczy na yt. Cos wam powiem jako spec od eCommerce.

Aktualnie 7more7 odwiedza 300k ludzi miesiecznie, co daje wkuuuuuuurwe zamowien, rok temu do czerwca chwalil sie przychodem 4mln. Co mozna szacowac ze w tym roku, za caly rok przebije 20mln przychodu (widac rozbudowe infrastruktury w poteznym magazynie w bielsko biala), zysk netto na takich marzach to spokojnie kilka mln. Ktory z was ma kilka mln zysku z samej sprzedaży szmat?

#famemma
  • 17
@frikidiki: Widzę, że liczbę wizyt podajesz za similarweb albo jakiegoś semrush. sam od lat siedzę w branży i myślę, że wiele widziałem, więc pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze:

SW podaje szacowaną ilość "wizyt", która nie równa się ani z liczbą użytkowników, ani z liczbą sesji według standardów GA. Od około 2 lat SW w znacznym stopniu niedoszacowuje liczby wizyt i przy danym wolumenie należy się spodziewać, że rzeczywista średnia ilość
@cigam5 biedactwo, zraniło to twoje uczucia? Czy nie odpowiedział na coś na czacie i trzeba z nim jechać? Jeżeli kogoś bolą jakieś losowe wyzwiska, to faktycznie nie jest to kanał dla was. Już pomijam trudności w wyłapaniu sarkazmu albo odklejenia nitra pod publiczkę.
@frikidiki: Nie ma co z nimi dyskutować, tu same klapki na oczach i zawistne #!$%@? wobec Polaka/Nitra/Kamerzysty czy paru innych xD Im nie wychodzi to się wyżyją chociaż przed klawiatura wyzywając jakimi to #!$%@? tamci są. Ostatnio gdzieś widziałem jak Sentino napisał, że wykupili cały welur z Polski a set chyba 550-600 zł kosztował a wyprzedali wszystko XD
Według nich wybicie to przypadek i wszyscy influencerzy są głupi wiec mogą ich
@Pryshlyak: po pierwsze nie pomylilem przychodu z dochodem, po drugie nie myle sesji z uzytkownikami, po trzecie moje szacunki uwzglednily wlasna produkcje, ktora juz maja u siebie, biora tylko dzianine, a sitodruki maja wlasne maszyny, widac to na filmu jak jechal na UA pomagac, byl w nowym magazynie
@frikidiki Mój błąd z tym, że przychodem i dochodem. Nigdzie tego nie pomieszałeś. Pardon me. Nie pisałem, że mylisz sesje z użytkownikiem, tylko że prawdopodobnie posilkujesz się danymi z jakich narzędzi typu marketing Intelligence, która wyrażają liczbę odwiedzin w sobie znanych metrykach, które nie równają się ani sesji ani użytkownikowi GA, a ty potraktowałeś to jako liczbę ludzi. W czym dokładnie w eCommerce się specjalizujesz i jaki masz seniority lvl :D?
@Swituniek czyli nie wolno mi się wypowiedzieć jeżeli mam pozytywne lub odmienne zdanie od typowego wykopka, bo to od razu lizanie rowa. Rozumiem, że są ludzie którzy go nie lubią i mają za co, ale tak samo są ludzie którzy go lubią.