Wpis z mikrobloga

#fotel #fotelbiurowy #ergonomia #ergohuman #grospol

Cześć wszystkim,

ostatnio rozglądam się za jakimś fajnym krzesłem ergonomicznym, ponieważ ostatnimi czasy spędzam wyjątkowo dużo czasu przed komputerem. Po spróbowaniu w jednym w salonie postanowiłem zdecydować się na Ergohuman'a Plus Elite (BS KMD31). Podczas testowego posiedzenia w punkcie sprzedaży wydał się niemal idealny. Po złożeniu już go u mnie, pierwszą godzinę myślałem że się nie pomyliłem i naprawdę jest ideałem. Niestety się myliłem. Siedzenie wykonane z siatki niestety zbytnio się zapada, przez co plastikowa rama uciska lekko moje uda z obu stron. Po pewnym czasie, czuć dyskomfort a po kilku godzinach odchodząc od komputera wyraźnie ból doskwiera. Z uwagi na to że jest lekko ulany poszukuję czegoś z oparciem i podłokietnikami na wzór właśnie tego ergohumana, lecz z siedzeniem z innego tworzywa, szerszego (>505mm) i najlepiej skonstruowanego bez bocznej obudowy. Czy byłby ktoś w stanie coś polecić. Zależy mi też na pozycji prostej siedzącej (dokładniej takiej do jakiej zmusza właśnie ten ergohuman). Może ktoś miał podobny problem?

Budżet 2,5k
  • 1