Wpis z mikrobloga

#returnal

Ale napsul mi krwi pierwszy biom. O 2 w nocy pokonałem bossa z resztka życia. Boję się jaki będzie dalej, ale klimat mocno mii wszedl. Czytam wszystko jak nigdy. Dowiem się o co chodzi w tym wszystkim czy jest dużo niedomówień? Zrobię platyne.
  • 5
via Android
  • 0
@b00sti teraz drugi mnie męczy. Albo źle dobieram artefakty i broń, albo jestem lama. Doszedłem do bosa raz i już nie potrafię. Nawet w biomie 1 zabierają mi hp.
Według mnie najlepszy artefakt ze wszystkich to adrenalinowa pijawka czy jakoś tak, najlepsza broń to elektroprety ale nie pamiętam czy w drugim biomie już ją da się mieć, pierwszy biom najtrudniejszy bo uczysz się gry, mechanik itp, później są trudne wyzwania jak np drony ale jak już załapiesz to jakoś idzie
via Android
  • 0
@b00sti dzięki za rady. A jest szansa, że mogę nie mieć jeszcze w puli tego artefaktu? Dobrze rozumiem?

Jak używam tego uprzedzenia przy statku co płacąc 3 etery dodaje mi do puli artefakt, który później bede. Używam tego za każdym razem jak mam eter, żeby mieć większą pulę artefaktów.
via Android
  • 0
Jakby kogoś interesowało. Mam 13h na liczniku. Najtrudniejsza gra jaka grałem w życiu. Dużo trudniejsza niż soulsy. Dużo zależy od losowości i rozwinięcia broni. Jestem w 4 biomie. Akurat do tej pory gra najlepiej mi się karabinem z perkiem szybkostrzelności. Mam ta umiejętność rozwinięta tak, że broń strzela szybko jak laser. Drony nie sprawiły żadnego problemu z tą bronią. Najtrudniej w tej grze dojść do bossa. Trzeci biom był najtrudniejszy, a szczególnie