Wpis z mikrobloga

Potrzebuje wyjąć ok. 15 tys w gotówce z konta w #pkobp Czy mogę taką kwotę wyciągnąć z bankomatu, ew. z kilku bankomatów? Są jakieś limity? Widziałem w aplikacji, że jest jakiś limit dla konta/karty ale można go sobie zmieniać. Da radę? @EkspertPKO
  • 12
@inzynier_robert: Ale ja chce wyjąć w bankomacie pkobp, wyjmowałem już kwoty 2-3tys. Ale czy dam radę na raz 15tys? xd Czy trzeba kombinować z wyjmowaniem części np. raz na dobę albo w różnych bankomatach?
@Vadzior: Po pierwsze wejsc w ipko-karty-zarządzanie i ustaw nowe limity jakie chcesz. To będzie łączna kwota dzienna(możesz wyciągać nawet po 50zł przez pół dnia). Dodatkowo jednorazowy wypływ z maszyny u mnie to 4tysiące więc jak bierzesz więcej to postoisz trochę.
@Vadzior Możesz wypłacać środki do wysokości dostępnych na rachunku, w ramach limitów karty. Maksymalne limity dla kart są na naszej stronie: https://www.pkobp.pl/aktualnosci/limity-kart-debetowych-dla-klientow-indywidualnych/

Limity do karty zmienisz:
- w serwisie internetowym iPKO (Moje produkty, Karty, kafel z danymi karty, Szczegóły i zarządzanie kartą, Zmień limity),
- w aplikacji mobilnej IKO (Moje produkty, Karty, kafel z wybraną kartą, Limity, Zmień limity).

Standardowo jednorazowo bankomat wydaje 40 banknotów, tak więc transakcję na kwotę, o której
@Vadzior, bankomat przed wypłatą nie prezentuje informacji, w jakich banknotach wypłaci gotówkę. Jeśli nie będzie mógł wypłacić zadysponowanej kwoty, wtedy powinien pojawić się odpowiedni komunikat.