Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakieś fajne kanaly na yt, gdzie jest pokazane programowanie w praktyce? (sa na twitchu takie live, ale szkoda czasu i czasami lepiej przewinac).
Nie chodzi mi o milion podobnych kanalow co to sa tablice, petle itp. albo opis jak uzywac RestSharpa.
Szukam takich kanalów, gdzie gosc robi jakis projekt od poczatku widac, jakich uzywa technik, koncepcji, jak testy pisze, debuguje itp. albo np. jest playlista w niej 20 filmów i można sobie poprzewijać.
Wiem, ze mozna sciagnac gotowe projekty z githuba, ale gubie sie w tym jeszcze i wole chociazby w przyspieszeniu zobaczyc krok po kroku jak to powstaje.
#csharp
  • 12
@mathes: ogladalem jego filmy, ogolnie spoko ale wiele z nich trwa ok 50-90min gdzie moglby to pokazac w polowe czasu i glownie jednak tlumaczy tam konkretne feature lub porownuje. Fajny kanal i zagladam, ale nie do konca o to mi teraz chodzi
@mathes: najlepiej jakieś aplikacje bazodanowe (MSSQL, pliki płaskie, Excel), integracje soap, rest, API, ewentualnie jakiś webservice ale raczej backend lub prosty front, webscraper, bot discord itp