Wpis z mikrobloga

No witam! Bonzolodzy wrzucili dzisiaj ciekawe posty o tym skąd menele mogą mieć 10k na koncie, więc ja też dorzucę swoją opinię. Oczywiście nic nie odłożyli, a pewnie wzięli kredyt i zaraz wam udowodnię, że jeste to bardzo możliwe.
24.03.2022 mbank startuje z promocyjnym kredytem odnawialnym tzw. Wiosenną promocją. Myślę, że Uszoki dostały jakiś mejl albo powiadomenie o kredycie, do którego wystarczyć mieć konto i wpływy, więc jako wybitni ekonmiści z Matplanety postanowiły zaaplikować i powiem wam czemu Gośka, bo to na jej koncie, spełniła wymogi banku:
1. Ma konto od lat i stałe wpływy w postaci renty (i pewnie innych socjali), co ogranicza formalności do formularza online.
2. Nigdnie nie znalazłem Kobry na listach dłużników.
3. Zadzwoniłem do mbanku i powiedziałem, że mam rentę 900 zł, konto od 4 lat i chce 10k kredytu w/w promocji. Pani mi powiedziała, że na 99% dostane.
4. Osobiście znam przypadek, kiedy emeryt z dochodami 2000 zł dostał 120k kredytu w mbanku.
5. Gadałem z moim człowiekiem w innym banku, który akat pracuje w kredytach i powiedział, że ludzie ze stałą rentą lub emeryturą to najlepsi klienci. Nie ma opcji, żeby stracili dochód, a w razie śmierci kredyt jest ubezpieczony.
6. Tiger zachowanie jasno sugeruje, że 10k wpłynęło tego dnia i nie miał tej gotówki wcześniej, bo już dawno by się chwalił, więc musiał to być nagły przypływ gotówki.
7. Korelacja czasowa oraz możliwa łatwość wzięcia takiego kredytu jasno wskazuje, że to ten kredyt. Tym bardziej, że uszok użył standardowej karty MasterCard PayPass jaką mbank daje do konta, więc był to kredyt w ramach konta lub zew. przelew, ale nie sądzę, ze menele będą się pakowac po raz kolejny w chwilówki lub parabanty!
#bonzo

źródło: comment_1648738316WyFFtfowFQWvgIi1L7q6kL.gif
  • 7
@jobless Zapomniałeś o najważniejszym. Od stycznia jest Polski Ład, który znacząco ułatwia branie kredytów przez takie osoby jak ta dwójka. Jako 3-osobowa rodzina jeśli dostaną te powiedzmy 2 tysiące z socjalu, to mają podobną zdolność kredytową jak ktoś, kto zarabia ciężko i uczciwie 4 tysiące na rękę co miesiąc. Mając 2 koła możesz więc mieć znacznie większy kredyt niż 120 tysięcy. Teraz najlepszy klient banku to raczej więc mężczyzna w wieku 30-40