Wpis z mikrobloga

Cyrk jaki odstawił się przy okazji pandemii pokazuje że ludzie to bezmyślne barany które zrobią wszystko o czym im w TV powiedzą.
przykre ale prawdziwe.

2 lata zasuwali w masce po sklepie, bo im PAN z TV tak kazał, nie ważne czy było 30 000 przypadków czy było 10 przypadków i środek lata, oni w maskach w sklepie bo tak trzeba, bo tak bezpiecznie....

Jest rozkaz, wykonać, nie zadawać pytań! (agresywnie atakować tych co się wyłamują)

Po 2 latach łaskawy PAN z TV im powiedział że mogą zdjąć maskę to zdjęli przy 6k zarażeń i 100 trupach dziennie... no teraz to już można bo PAN pozwolił.

Ci z baranów którym weszło mocniej życzyli śmierci nieszczepionym, chcieli ich zwalniać z pracy, chcieli ich odcinać od służby zdrowia, twierdzili że nieszczepieni mordują szczepionych bo im szpitale zapychają...
twierdzili że tańczenie na ulicy w Zakopanem wywoła falę...

Potem wystarczył tydzień innego przekazu w TV żeby Ci sami ludzie, magicznie o wszystkim zapomnieli i zaczęli jeździć swoimi samochodami na granicę żeby przywozić 2 miliony nieszczepionych, nie testowanych, do swoich domów.

Oni zrobią wszystko co im w TV powiedzą... i mnie to przeraża.

#koronawirus
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adam_Prosty: globaliści przekonali się jak łatwo manipulować ludźmi za pomocą mediów głownego ścieku tv + internet więc będą dalej to wykorzystywać do kolejnych pandemii, klimatycznych lockdownow itp itd. Gdyby w tv kazali im sie zabić bo to uratuje klimat i ziemie pewnie wielu by tak zrobiło. Kwestia urobienia.
@Adam_Prosty: Mam podobne przemyślenia, jest to smutna refleksja i przerażająca, bo odsetek osób słuchających pana z telewizorka i nie kontestujących tego co jest puszczane jest ogromny.

Przychodzi 28 marca, padł rozkaz, maski zdejm!

W sumie po przeczytaniu twoich komentarzy wpadłem na pomysł. Mamy problem z demografią, może by wykorzystali swoje super moce prania mózgów i namówili młodych do dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
może by wykorzystali swoje super moce prania mózgów i namówili młodych do dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WesolyLudwiczek: jak by przełączyli telewizorek z 100% covid na 100% 24/7 "weźcie i się ruchajcie" odpowiedzialni ludzie mają dzieci żeby było komu szklankę na starość podać, to myślę że problem dzietności został by rozwiązany :) nawet Ci dzieciaci zaczęli by szykanować tych bezdzietnych, było by poparcie dla podatku "bykowego" ,