Wpis z mikrobloga

@Lapidarny: zakaz sprzedawania w niedziele. wejdziesz sobie do sklepu i mimo, że pani ekspedientka jest to w żaden sposób ci nie pomoże. sam musisz zeskanować towar i zapłacić kartą. iq 200.
  • Odpowiedz
zakaz sprzedawania w niedziele. wejdziesz sobie do sklepu i mimo, że pani ekspedientka jest to w żaden sposób ci nie pomoże. sam musisz zeskanować towar i zapłacić kartą. iq 200.


@pekas: w tej żabce akturat nie było kasy samoobsługowej xD druga sprawa gdyby to było tak proste to wszystkie sklepy by omijały ten zakaz w taki sposób bo większość marketów ma kasy samoobsługowe
  • Odpowiedz
@Lapidarny: oczywiscie, ze tak dzialaja teraz zabki, w normalny dzien masz kogos za lada, a w niedziele samoobsluga, zabka jest drogim sklepem, wiec stare baby nie beda robily tam zakupy i nikt nie robi w zabce zakupow na tydzien do jedzenia
  • Odpowiedz
  • 26
@Lapidarny: obejście handlu w niedzielę po przekształceniu w placówkę poczty też było proste, a dopiero pod koniec zdecydowało się na to wiele sklepów. Tutaj masz analogiczną sytuację, najpierw żabka, jak nic się nie będzie działo, to dołącza pozostałe sklepy.
  • Odpowiedz
dzialaja teraz zabki, w normalny dzien masz kogos za lada, a w niedziele samoobsluga, zabka jest drogim sklepem, wiec stare baby nie beda robily tam zakupy i nikt nie robi w zabce za


@Lapidarny: W żabce niedaleko mnie w niedziele jest właśnie płatność tylko gotówką. Zapytałem obsługę o co chodzi? Babeczka powiedziała, że oni nie mają nic wspólnego z siecią sklepów Żabka, są wynajętą zewnętrzną firma do obsługi sklepu w
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Idź w niedzielę, to się dowiesz. U mnie też nie ma kasy samoobsługowej, a jest ta kartka i tłumaczą, że w niedzielę samoobsługa ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
w tej żabce akturat nie było kasy samoobsługowej xD


@Lapidarny: Każda kasa w żabce jest samoobsługowa. Wystarczy obrócić kasę przodem do klienta, wybrać inny profil użytkownika (coś jak uproszczony wygląd), wystawić skaner kodów i gotowe.

Ludzie się oburzają "jak to mam sam sobie kasować produkty, przecież tu nie pracuję?" ale w rzeczywistości to jest olbrzymia oszczędność czasu. Jak inni sobie stoją w kolejce do normalnej kasy wśród miłośników małpek i
  • Odpowiedz