Wpis z mikrobloga

#gielda Mireczki w co byście teraz kupili? sprzedałem banki i sie zastanawiam co dalej.

Myslalem na JSW ale pociąg juz chyba odjechał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

(Gram za bardzo małą kasę dla zabawy więc jestem otwarty na propozycje)
  • 14
  • Odpowiedz
@Aiween: Czemu sprzedałeś banki? Ja czekam na korektę i chce się załadować jeszcze w banki. Jsw oczywiście postaram i robi mi aktualnie portfel. Tez mam dylemat w co się jeszcze załadować bo trochę wolnego kapitału zostało po ostatnim sprzedaniu banków
  • Odpowiedz
@czasnawykopki: Sprzedałem wczoraj w szczycie i chce odkupic jeżeli będzie korekta, zobaczymy.

Miałem dość wysoki hak na PKO, wolalem szybko zrealizowac zysk i wejsc jeszcze raz bo po 8% na + to marna szansa na dalsze odbicie teraz.

Rozejmu narazie nie będzie. Ru przerzuca wojska do Donbasu zeby ustabilizowac linie frontu.

Mysle ze jeszcze spand i po PKO widac ze 2% w dół
  • Odpowiedz
@Aiween: XTB i Bumech mają w kwietniu wyniki, które powinny pozytywnie zaskoczyć. Bumech stosunkowo mało urósł względem innych weglówek(jednak nie jest to węgiel koksujący jak jsw, co warto mieć na uwadze), jeszcze nawet nie odrobił poprzedniego spadku. XTB za to zarabia na największej zmienności, poprzedni rekordowy wynik zrobili w czasie paniki covidowej, który nie został pobity do teraz(a mieli wtedy 3-4x mniej klientów niż obecnie, inna kwestia, że teraz doszło
  • Odpowiedz