Wpis z mikrobloga

Dobra, fajnie-słodko, ale gdzie jest spaczeń?


@Kwas_Borowy_III: W środku w pudełku po mleku. Zostaw gdzieś w lesie odkręcony kartonik po mleku na miesiąc lub dwa. Jak zaświecisz latarką do środka, to zobaczysz taki charakterystyczny zielonkawy blask. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Theo_Y co Ty gadasz? Bylem pewien, że wrzuciłem wyniki i zwycięzca po prostu nie wstawił swojej propozycji, a tag umarł śmiercią naturalną.
O zesz w morde. Ale gafa.
I co teraz?
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Przyznaj szczerze. Szkoda ci po prostu było tych paru dyszek na te zapowiadane nagrody. Dlatego przemilczałeś temat i liczyłeś, że się ludzie nie skapną. Tak było( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Theo_Y ej .no nie mial byc dusk 2tb.
No ale sprzedalem.
Walic nagrody ja tu Was zmuszalem do rysowania.
Szlifowanie zdolności to najlepsza nagroda dla twórców jaką można dostać. Jestem waszą motywacją.
"Ja jestem tym ktory puka".

No ale jak Wam się konsumencko zachciewa to ja olewam ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Walic nagrody ja tu Was zmuszalem do rysowania.

Szlifowanie zdolności to najlepsza nagroda dla twórców


@erebeuzet: dokładnie też tak uważam. Dlatego mam gdzieś te nagrody, bo to tylko utrudnienie w realizacji konkursu.

  • Odpowiedz
"Ja jestem tym ktory puka"


@erebeuzet: To brzmi jak tekst z dowcipu o listonoszu - "Dlaczego kobiety kochają listonoszy? - Bo listonosz zawsze puka dwa razy." (choć znałem drugą wersję, gdzie zdaje się kumpel tłumaczył, jak wrócił do domu wcześniej i zastał żonę z listonoszem i ta żona wybiegła i uciekła. No to usiądź, napijemy się piwa. Nie mogę siadać? Dlaczego? To nie wiesz, że listonosz ZAWSZE puka dwa razy?)

Co
  • Odpowiedz