Wpis z mikrobloga

No redaktorom wyborczej i kolegom dawno coś z mózgiem zrobiło XD
Typowa Polska i polactwo - brak umiaru w czymkolwiek. Jak zaczynał się covid i niektórzy kwestionowali zasadność twardych lockdownow i obostrzeń to było hurr durr, przecież tak trzeba zrobić!!! Jak śmiesz szurze, chcesz mieć tu drugie bergamo??? Nie można było być po środku - tylko albo szur, albo covidianin.
Zaczal się temat Ukrainy (i covid oczywiście skończył się z dnia na dzień), wiec teraz wałkujemy temat UCHODŹCÓW, dzień w dzień do porzygu.
Oooo patrzcie jacy oni dobrzy, za grabie chwycili w parku (oczywiście bardzo spontaniczna akcja, akurat kamery telewizyjne się napatoczyly hehe).
oooo ukraiński taki wspaniały język, robi coś z mózgiem!! (xD).
Pomijając już fakt, ze bardziej przydatny jest rosyjski niż ukraiński, nie ma tez problemu żeby chwycić kilka słówek po ukraińsku i kiedyś w rozmowie wykorzystać, żeby drugiej osobie było miło. To normalna praktyka, nawet w uk wielu angoli zna kilka polskich słów i nie ma z tym problemu. ale tutaj idziemy kolejny raz w skrajności, albo kochasz Ukrainę i uchodźców, rzygasz niebiesko-żółtym, albo jesteś ruską onucą, trollem i najgorszym zbrodniarzem xD Próba jakiejkolwiek dyskusji o przyszłości tych ludzi w Polsce i również negatywach skutkach ich pobytu tu dla Polski nie ma prawa zaistnieć. Ha tfu na was bezmózgi
##!$%@? #polska #bekazlewactwa #ukraina
shelby0153 - No redaktorom wyborczej i kolegom dawno coś z mózgiem zrobiło XD 
Typowa...

źródło: comment_1648633428R4mflfJxiSJoeqTBkfcS5n.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • 223
@PrzeKomentator: Naucz się czytać polaczku, nie ma problemu nauczyć się kilku słówek/zwrotów, skoro ci ludzie już tu są i prędzej czy później gdzieś sie z nimi zetkniemy. Ale czym innym jest przedstawianie tego w taki sposób XD miejcie umiar ludzie
  • Odpowiedz
@shelby0153: Bo to zaczyna być taki sam absurd XD Jak zwykle nie znają umiaru w czymkolwiek i później wychodzą takie żałosne teksty, że "ten język coś cudownego robi z mózgiem" XDDD


@RazumichinZiK: więcej szkod z mózgiem robi głosowanie na konfederację niz nauka Ukraińskiego xD
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Oczywiście, że tak, ale tak żałosne i idiotyczne teksty, to mogli zachować dla siebie. Byłoby super, gdyby tytuł kończył się na "Polacy na potęgę uczą się ukraińskiego".
Niech każdy uczy się języka, jakiego chce, ale nie róbmy z tego takiego absurdy XD
  • Odpowiedz
@shelby0153: To nie kwestia polski i polactwa tylko GW będącej gównianą gazetą chwalącą wszystkodookoła co nie polskie.

A nauka języka obcego zawsze rozwija, jakiegokolwiek.
Drugie to ukraiński może się przydać po wojnie do odbudowy Ukrainy ale to dla konkretnych ludzi, gdzieś nawet w radio słyszałem ze dwa tygodnie temu, że jakieś polskie wodociągi(jakaś firma z pomorza) uczą już swoich inżynierów ukraińskiego wspólnie z ukraińską firmą, z którą współpracowali wcześniej, żeby właśnie
  • Odpowiedz
POLACY


@shelby0153: Dziwne czasy nastały. Jak emigrowałem za granice, to musiałem się uczyć języka gospodarza. Dziś, gospodarz musi uczyć się języka swojego gościa XD Ale to w sumie Polska, słudzy narodu UA, wiec nie dziwi ich poświęcenie.
  • Odpowiedz
@szurszur: Cenzurowaniem? W życiu. Jestem za pełną wolnością słowa. Jak chcą, niech tak piszą. Oceniam jedynie, jak idiotyczne to są słowa.

Skąd w ogóle wniosek, że jestem za jakąkolwiek cenzurą?
  • Odpowiedz
Cenzurowaniem? W życiu. Jestem za pełną wolnością słowa. Jak chcą, niech tak piszą. Oceniam jedynie, jak idiotyczne to są słowa.

Skąd w ogóle wniosek, że jestem za jakąkolwiek cenzurą?


@RazumichinZiK:
Przecież to jednoznacznie wynika z tego co sam napisałeś i nie rozumiem po co te fikołki teraz.
No napisałes, że tak idiotyczne teksty mogli zachowac dla siebie. A skoro jest mowa o artykule ( w kolejnym zdaniu komentujesz jego tytuł) to
  • Odpowiedz
@szurszur: Ale fikołka zrobiłeś XD

Pisząc, że "mogli zatrzymać dla siebie" mam na myśli zwyczajne powstrzymanie się przez nich samych od pisania takich rzeczy. Chcieli - napisali, a ja mam teraz pełne prawo to oceniać. Nie mam na myśli żadnej cenzury. Słyszysz się w ogóle?
  • Odpowiedz
Pisząc, że "mogli zatrzymać dla siebie" mam na myśli zwyczajne powstrzymanie się przez nich samych od pisania takich rzeczy.


@RazumichinZiK: No czyli powstrzymanie sie od cytowania bo kolejne zdanie ''ten jezyk robi coś cudownego z mózgiem'' jest cytatem. Czyli byłęs za ocenzurowaniem tego, bo niezamieszczanie tej wypowiedzi jest oczywistą cenzurą.
W żywe oczy potrafisz sie wypierać. Jesteś sympatykiem konfederacji?
  • Odpowiedz