Wpis z mikrobloga

Mirki, niedawno zgłosiłem na policji ucieczkę sprawcy kolizji z miejsca zdarzenia. Obecnie mam informację, że monitoring sklepu obejmował miejsce zdarzenia i chciałbym ten fakt zgłosić policji. Sklep niestety nie udostępni mi nagrań - udostępnią to tylko policji. Chcę wysłać tę informację (razem ze zdjęciem obszaru który obejmuje monitoring) na policję - pytanie gdzie? Na e-mail dzielnicowego czy na e-mail gdzie zgłasza się wykroczenia? Czy może tu i tu (dać np. dzielnicowego do wiadomości)?
Nie chcę iść tam na komisariat bo znowu stracę kilka godzin czekając na kogoś, kto łaskawie zejdzie i wysłucha mnie, stąd pomysł o wysłaniu e-mailu (na stronie internetowej komisariatu zresztą bradzo zachęcają do tej formy komunikacji). Ktoś był w podobnej sytuacji?
#policja #kiciochpyta #wypadek
  • 11
  • Odpowiedz
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Zadzwoń do dyżurnego i poproś o numer telefonu do prowadzącego sprawę - zazwyczaj da Ci numer do pokoju wykroczeniowców. Zadzwoń, spytaj jak dosłać materiał i ustal szczegóły. To nie jest sprawa dzielnicowego. Zresztą - co zrobisz, gdy akurat będzie miesiąc na urlopie i maila odczyta pod koniec kwietnia?
  • Odpowiedz