Wpis z mikrobloga

taki dziwny mam problem.... Youtube i inne tego typu servisy zacinają mi się (po prostu klatkuje nawet jak buffer jest 100% i 360p) zaś transmisje na żywo i filmy z dysku lecą płynnie :( ocb? mam tylko 1gb ramu i xp (siedze na chromie) ale kiedyś płynnie wszystko działało ;/

#kiciochpya #pomocy
  • 22
@sunsu-sun: nie próbowałem... za bardzo przyzwyczaiłem się do chrome, ale kiedyś wszystko normalnie działało :( jak zrobie ccleaner to przez jakies 10min wszystko działa jak należy ale później sie #!$%@? ;/
@keram244: kodeki ok flash tez , a skoro muwisz ze po czyszczeniu jest ok przez jakis czas moze ci twardziela tempami syfi, jak tam z wolnym miejscem i fragmentacja?
@keram244: Możesz też spróbować wyłączyć/włączyć przyspieszanie sprzętowe. Jak włączasz jakiś film na YT to prawym na ekran>> ustawienia i odznacz/zaznacz przyspieszanie sprzętowe.

Mi jakiś rok temu komputer się resetował, jak było przyspieszanie włączone. Okazało się że stery od Nvidii były skopane:>

Może pomoże.:p
@greenape: @obk: przy 1 karcie z wykopem jest (1% czasem 2%) jak dorzucam karte z youtube jest 30% - 40% (w tle mam tylko gg i to wersja litte - specjalnie jakaś okrojona by ramu nie jadło....)

@6ka: jak to sprawdzić?
@greenape: too jakieś gówno "945 express chipset family" lol... bo ogólnie siedze na takim laptopku mam go już ze 3 lata i tak po 25h pracy zaczyna się grzać ;/ to wtedy to muli i to strasznie ale to jest w miare logiczne...