Wpis z mikrobloga

Ja wam powiem tako jedno eee rzecz... Panowie, my w kraju lubimy polemikie, my lubimy dyskutować... My ciągle powtarzamy, że jesteśmy tacy słabi, co jest nieprawdą. Dla-dlaczego ja już eee słyszę jakieś wymówki, jakeś us... usprawiedliwienia, jakbyśmy już przegrali ze Szwecją? Może eee dlatego, żeby usprawiedliwić Czesia? Ale ja wam tako prawde przypomnę. Piłka to jest gra eee jedenastu na jedenastu plus piłka i dwie bramki. Dziewięćdziesiąt minut, ewentualnie eee sto dwadzieścia i karne w stawce o co? O Katar, brawo Romku. W czym Szwedzi są lepsi od nas? Co Mateusz?! Ale jak, że we wszy...stkim? Ale zaraz, chwileczkę... ja wam panowie muszę przypomnieć, że jak przez 9 lat byłem prezesem Pe Zet Pe... eN, brawo panie Romanie, to nasze programy, oferty szkoleniowe i eee koncepcje ich realizacji (AMO, ZAMO, LAMO, MAMO CLJ, PJS, TOP TALENT, CERTYFIKACJE AKADEMII) cieszyły się wielką popularnością. Ja wam muszę powiedzieć, że w tej sprawie to dzwonili to mnie także prezes szwedzkiej federacji i kr...? Król Karol Gustaw, zgadza się. Co proszę? Ale jak, że na boisku tego nie było eee widać? A o jakim meee...czu mówimy? Ale jak 2-3 na EURO?! No nie, panowie... tak to my eee nie będziemy rozmawiać

#mecz #kanalsportowy #kanalbekowy
Pobierz a.....1 - Ja wam powiem tako jedno eee rzecz... Panowie, my w kraju lubimy polemikie,...
źródło: comment_1648476912I0LYmKb58ulVCO3OEq63Jn.jpg
  • 4
@aut91 według niego jesteśmy faworytem, a Szwecja jest średnia xD pierwsze zdanie wpisuje się w jego polemikie. Mamy być zadowoleni, że reprezentacja gra taki piach, bo my tylko lubimy narzekać. Rude #!$%@?