Wpis z mikrobloga

@XNiemcu: na 99% widzialam je ostatnio w niemieckim kauflandzie, więc może w PL też są? jak nie ma to daj znać, kupie i pośle paczkomatem jak będą kolejnym razem w de ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@XNiemcu: średnio raz w miesiącu jestem przy granicy jak jeżdżę w rodzinne strony i czasem się wybieram na zakupy za granicę ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mam pewności czy to były dokładnie te cukierki ale sprawdzę jak będę real i kaufland, jak byłam mała to na pewno one tam były.
@XNiemcu: spoko, może nie pamiętam już tamtych w smaku, ale jak te roshen pierwszy raz zobaczyłam i spróbowałam to przypomniały mi się własnie te z dzieciństwa. W smaku są spoko i wyglądają identycznie, poza opakowaniem, innych takich nie widziałam.
Zawsze jakiś substytut, jakbyście innych nie znaleźli to polecam, tym bardziej że już chyba rzeczywiście przez wojne mogą być niedługo niedostępne.

Smak musi być identyczny :)


@XNiemcu: i z tym smakiem
via Android
  • 0
@blablalbla Coś w tym jest. Nie wiem w czym jest problem, ale kiedyś za dzieciaka jak dostałem Kinder Bueno to radość była niesamowita bo były po prostu przepyszne. Teraz nawet już nie kupuję mimo że mam ochotę na batona bo śmiało mogę stwierdzić że już mi nie smakują. Ciężko powiedzieć czy smak się zmienił, czy za dziecka inaczej to odbierałem bo nie mogłem sobie na to pozwolić tylko było bardzo "od święta"...