Wpis z mikrobloga

@contrast: Godzinę temu czytałem też oficjalny news, że zniszczono wczoraj 4 obiekty - 2 rakiety manewrujące, 1 śmigłowiec i 1 samolot.
Tymczasem w tym filmiku mowa o 4 samolotach, a wczoraj pokazali zdjęcie zestrzelonych 3 pocisków manewrujących.

Mamy średnią wyciągnąć z tych ukraińskich doniesień?
@Fermiol: Wybierasz dane, które pasują pod Twoją aktualną tezę ;) Ogólnie to biorąc za pewnik dane podawane przez źródła ukraińskie, możemy w zasadzie być już pewni, że na Ukrainie po obu stronach działają oddziały nekromantów, którzy co jakiś czas wskrzeszają oddział czy dwa.
@contrast: Nie ma takich danych, dlatego ich nie wrzucam. Postanowiłem w końcu robić +/- podsumowania dni i regularnie wrzucać pod tagiem #infozwojny.

Staram się robić moje podsumowania jak najbardziej obiektywnie jak to tylko możliwe, co jest dość trudne, zważywszy że zawsze wkradną się gdzieś osobiste preferencje/przekonania.

Do tego dochodzi fakt, że informacji z "drugiej strony", czy z jakiś niezależnych źródeł praktycznie nie ma.

Po prostu kisnę za każdym razem z
@contrast: Pewnie tak, natomiast problem jest taki, że:

1. Nie wszystko jest na zdjęciach
2. Ruscy mało co wstawiają
3. Nie zawsze to co na zdjęciach jest prawdziwe/odzwierciedla rzeczywistość.

Dlatego tak jak napisałem wyżej. Ciężko o sensowne dane, więc się zbytnio nie angażuje w rzucanie liczbami. Tak osobiście myślę, że to co policzyli ze zdjęć i tak spokojnie można mnożyć razy dwa.