Wpis z mikrobloga

Czyli okazało się, że te wszystkie peany o tym jakimi to barbarzyńcami okazali się Ukraińcy i jak to zaprzepaścili swoją walkę, bo są tacy sami jak Rosjanie, to był efekt jednego propagandowego filmiku spreparowanego przez ruskich?

Widać ruska propaganda otworzyła też drugi front, tym razem dostosowany do lewicowych wrażliwców, oburzonych realiami wojny i tym, że w konfliktach są grupy żołnierzy, takie jak snajperzy, załogi bombowców bombardujących miasta, załogi artylerii, czy historycznie strażnicy obozów zagłady, którzy nie są dobrze traktowani nawet jako jeńcy.

Gdzie nawet jakby to był prawdziwy filmik, to nie powinien nikogo raczej ruszać, zważywszy na to co Rosjanie robią tam z cywilami. Nad SSmanami w Auschwitz też byłyby takie płacze?

#heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #ukraina #rosja #wojsko #wojna
s.....i - Czyli okazało się, że te wszystkie peany o tym jakimi to barbarzyńcami okaz...

źródło: comment_1648447740QIzsFicypVkEL80XHyLeVg.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@skitarii Dziwisz się że ludzie popaprani emocjonalnie reagują na takie fejki,? XD pokaż im filmik ze ruscy podpalili ukraińskiego psa,to zaraz zrobi się front neuropaplanet
  • Odpowiedz
No #!$%@?ąc od tego czy to fejk, no ten komentarz to akurat smutna prawda. Ukraina jest dopiero w trakcie "europeizacji"


@Dodwizo: no ale ten komentarz typ napisał jako dowód na to, że Ukraińcy to tacy mordercy jak Rosjanie i porównał strzelanie do jeńców z wojsk artyleryjskich ostrzeliwujących Charków, jak wynikało z filmiku, do tego, że ruska artyleria wali po cywilnych blokach mieszkalnych, a rakiety spadają na szpitale.
  • Odpowiedz
@skitarii: Najzabawniejsze jest to, że nawet sam ukraiński rząd poinformował jakiś czas temu, że nie będą brali jeńców spośród pilotów i artylerzystów. Wniosek? Będą ich rozstrzeliwać na miejscu jak bydło. Ale dopóki kali nie zobaczył dopóty nie wierzył najwyraźniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skitarii: dzieciaczki wychowane pod kiecką mamusi i na bajeczkach Disneya, gdzie nawet czarne charaktery są dobre, tylko wystarczy ich przytulić ¯\_(ツ)_/¯

Jak dla mnie to dziwne, że to dopiero pierwszy taki film, który wyciekł, bo, z pewnością, Ukraińcy nie dają russkim żadnej taryfy ulgowej i wyładowują na agresorach swoją frustrację. Miałbym w piździe jakieś konwencje, gdybym dostał na wyciągnięcie ręki ludzkie szmaty, które zniszczyły mi dom i zabiły członka rodziny.
  • Odpowiedz
  • 3
Dosłownie 2 wpisy wyżej w gorących ktoś płacze, że nie wolno krytykować Ukraińców przyjętych pod dach, bo Neuropa zaraz atakuje XD

Ustalcie w końcu czy Neuropki popierają bezkrytycznie Ukraińców czy nie, bo nie wiem jakie mam mieć poglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz