Wpis z mikrobloga

Jak z sentymemtem wspominam Diablo 2 i chcialbym po latach pograc w podobna gierke, to powinienem kupić...? Pomóżcie, Skyrim, Wiedzmin itp. Wszystko zajebiste, ale to zupełnie nie to.

#gry #diablo2
  • 18
@Kocurovsky: widzialem, ale jak zobaczylem mikroplatnosci, to dla mnie odrazu temat zamkniety. No chyba, ze serio warto?

@ulver86: Chcialem od tego zaczac, alesie oczytalem, ze kopa. Zawiele tez tam sie nie zmienilo podobno, ja jestem starym dziadem, na grafice mi jakos nie zalezy, a jak mam pograc w "ładniejsze" diablo i sie #!$%@? na reszte, to juz bym wolal 2 znowu odpalic xD choc jak we 2 z @Atreyu polecacie,
idzialem, ale jak zobaczylem mikroplatnosci, to dla mnie odrazu temat zamkniety. No chyba, ze serio warto?


@mazaken: ale chociaż zobaczyłeś o co chodzi? wiesz że ta gra jest darmowa i nikt ci charytatywnie nie będzie fundował rozrywki, mikropłatności dotyczą tylko cosmetics, nie licząc tabów, których tak na prawdę nie potrzebujesz jak na pierwszy raz, a jak ci się spodoba to możesz nagrodzić twórców za ich pracę, poprzez zakup tych tabów

a
wiesz że ta gra jest darmowa i nikt ci charytatywnie nie będzie fundował rozrywki,


@Miecz12: dlatego nie lubie mikroplatnosci, wole zaplacic normalnie i grac bez #!$%@?. Przede wszystkim dlatego, ze mikroplatnosci kojarzą mi się z pay2win, co jest dla mnie niepojęte. No ale chyba spróbuje (zwłaszcza ze darmowe) skoro mowicie, ze nie jest to uciazliwe.
@Alezja: nie mam, nie wiem co to Project Diablo 2. Ludzie, ja mam 30 lat i sobie komputer kupilem na urodziny, bo mi #!$%@?, ze jak mnie stac, to se kupie taki, co za gnoja nie było szans i znowu bede w gry grał, a ostatni raz na kompie grałem prawie 15 lat temu xD
@mazaken: takim "duchowym" następcą Diablo, przynajmniej te 15 lat temu nazywano Titan Questa. Co śmieszne całkiem niedawno wyszły do niego nowe dodatki, widzę że ktoś wyżej też proponował
@mazaken skoro mówisz że nie lubisz mikrotransakcji, bo ci się kojarzą z p2w, mimo że nie wiesz jak wyglądają mikrotransakcji w Poe I mimo że od 15lat w gry nie grałeś, to tak, jest to ignorancja
Zawsze można sobie wpisać w Google "is Poe p2w" albo coś w tym stylu i ignorancja może być zwalczona w kilka sekund
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mazaken: Poe nie jest p2w, mtx to głównie cosmeticsy albo dodatkowe stashe w skrytce. I w sumie, jeżeli zamierzasz poświęcić trochę więcej czasu na Poe, to polecam w dodatkowe skrytki zainwestować, nie pamiętam już ceny (ale za 50zl chyba kupisz te najpotrzebniejsze) Możesz to uznać za "cenę" gry, ale nie jest ona konieczna do grania. Raczej potraktujesz to na zasadzie uporządkowania inventory, możesz sobie na youtubie zobaczyć jakiś filmik o stashach