Wpis z mikrobloga

Sa tacy gracze co wstydza sie tego jak graja. Na przykład w #eldenring ulatwiaja sobie gre grajac za mocnymi broniami i klepia posty, ze gra im sie za latwo. Napiszesz, to zmien bron, on broni nie zmieni, widocznie lubi jak jest latwo. Co ja o tym mysle? Mysle, ze moge komentowac co chce, jak chce i mysle, ze jesli komus to przeszkadza i czuje sie dotkniety to mozliwe, ze wstydzi sie własnego stylu gry. A mnie to bawi z kilku powodow, miedzy innymi dlatego, ze zamiast bawic sie na wlasnych zasadach taki gracz przejmuje się czyjas opinia na temat jego stylu gry. Inny powód to, ze gierki mozna przechodzic ustawiajac sobie dowolny poziom trudnosci, osobiscie lubie jak jest w sam raz, nie za latwo, bo jest nudno i zabawa konczy sie za szybko i nie za trudno bo wtedy robi się niepotrzebnie frustrujaco a to juz zabawa dla typowych masochistów. W skrocie, smieszy mnie to, ze ktos gra w taki sposob, ze zle sie bawi, wie o tym i czuje sie urazony kiedy ktoś powie mu to wprost. Taki gracz musi miec mgliste pojecie o tym, ze cos robi zle, cos go omija. I tak robi z kazda gra w ktora gra. Moja rada? Unikajcie takich graczy bo zepsuja Wam zabawe. Chyba, ze macie podobny styl gry, w takim wypadku będziecie znakomicie bawic się razem. Np. w #fortnite albo gliczujac #gtaonline z galkami pada zablokowanymi gumka i triggerem zaklejonym taśma klejaca i z dala od konsoli.

#gry #przegryw #ps5 #xboxone #steam
Vigorowicz - Sa tacy gracze co wstydza sie tego jak graja. Na przykład w #eldenring u...

źródło: comment_1648385751qM0s9rO3G1hrSGvuxBjgxC.jpg

Pobierz
  • 8