Wpis z mikrobloga

naprawdę śmieszą cię teksty w stylu: a za tuska to jeszcze więcej kradli?


@Bloodborn: Niektore sa smieszne inne nie. Ale jestem przeciwnikiem kasowania wpisow i ogolnie cenzury.
Teraz nie wiem czy usunales bo bylo "a za tuska wiecej kradli" czy cos jednak ciekawego tam bylo co OPowi - w tym wypadku Tobie - nie pasuje.

Niemniej nie moge sobie wyrobic opinii na temat danego wykopka jak inny wykopek usunal wpis. Nie
@Bloodborn: z tym ze pisowcy mniej szkodzą polskiej obronności niż PO

Chociażby realizowaniem OPL i polskiej artylerii, co jest kluczowe, czy też zakup najnowocześniejszych myśliwców

Po zaś chciało kupić śmigłowce transportowe, które w żaden sposób nie podniosłoby wartości bojowej armii.

Ja rozumiem niechęć do PiSu, ale nie zapominajmy ze PO jednak na wielu płaszczyznach popełniało większe błędy.

Faktem jest jednak, ze najlepiej byłoby jakbyś zarówno Pis jak i PO straciło jakąkolwiek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bloodborn: Ta pisowska hołota zrobiła prawie wszystko źle. Jednak trzeba im jedno oddać. Dali żołnierzom większy hajs (kilka podwyżek), a także znieśli ten idiotyczny zapis, że po 12 latach wyjazd z wojska dla szeregowych. Więc wśród znajomych żołnierzy nie ma raczej aż tak krytycznych głosów. Raczej neutralne/dobre. Czy to celowy zabieg radzących to już każdy musi sobie sam odpowiedzieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najście na centrum kontrwywiadu NATO, mówi ci to coś? Ujawnienie polskich agentów i zupełne zdemolowanie wywiadu, mówi ci to coś


@Andreth: a gdzie ja napisałem ze PiS odnosi tylko sukcesy :p

Krytykować trzeba, ale tylko obiektywnie. A tu widzę jakieś idiotyczne hejty tylko dlatego ze PiS i zanik pamięci, co do głupoty Po.