Wpis z mikrobloga

Mam problem z Zeusem X RTA, od jakiegoś czasu, KAŻDA grzałka którą zamontuje (a było ich już kilka w ciągu ostatniego miesiąca) nie równo się zużywa. Zawsze jedna z grzałek, zawsze z tej samej strony czarnieje bardzo szybko. Obie grzałki zawsze po zamontowaniu nagrzewają się równo, śruby dobrze dokręcone, montowane raczej tak jak należy. W czym może leżeć problem?

#epapierosy #epapieros
elbankiero - Mam problem z Zeusem X RTA, od jakiegoś czasu, KAŻDA grzałka którą zamon...

źródło: comment_1648278169jsOgHjAU5VfvV47ZhrEovm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elbankiero: moim zdaniem w transporcie liquidu. Po prostu nie nadąża. Zawsze Ci się nierówno będą brudzić ale jak dzieje się to tak szybko to znaczy że masz problem z dostarczeniem odpowiedniej ilości liquidu do danej mocy
  • Odpowiedz
  • 0
@Waspin: sam nie wiem, mam tego zeusa już jakieś 2 i pół roku, wcześniej takiego problemu nie było, próbowałem już z różną ilością waty i problem się nie rozwiązał. W dodatku wydaje mi się że gdyby był problem z transportem to problem nie występował by zawsze tylko na jednej grzałce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elbankiero: jak jest problem z transportem to będziesz go od razu widział tylko i wyłącznie na 1 grzałce, druga dopiero po jakimś czasie, tak jak u Ciebie, druga pośrodku jest też minimalnie ciemniejsza. Jeszcze taka teoria że jak masz grzałki długo te same to możesz mieć na jednej mikropęknięcie i też tak to wygląda (zmiana oporu powoduje że 1 się micniej grzeje) ale jak piszesz, że na każdej no to
  • Odpowiedz