Wpis z mikrobloga

Zaktualizowałem u dyżurnego psychiatry pomarańczowe papiery, zatem zapodaje tym razem przewidywania ruchu cenowego na 4 miesiące do przodu (pomaranczowa gruba linia w kształcie wijącego się węgorza :p)

Wyjątkowo nie sugerowałem się analizą techniczną, a wykres jedynie posłużył do zobrazowania przewidywanych wartości w odniesieniu do konkretnych terminów.
Jezeli kojarzycie poprzednie moje predykcje to warto założyć sobie podobne odchylenia od wartości i od terminów wzgledem pomarańczowej linii.

Pewnie bede aktualizował co weekend. ETH nie sprawdzałem, ale moge jezeli komus zalezy
a teraz muzyczkaaa

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #btc
Pobierz
źródło: comment_1648270445aITyoBjWoABGHoI6cEKWxN.jpg
  • 14
@Danny33: to tylko luzne domysły w oparciu o dzisiejszy stan rynku kryptowalut, rownie dobrze za 2 tygodnie pomaranczowa krzywa moze być nieaktualna, bo nie da się przewidzieć ruchów dużych kapitałów np wejścia nowego gracza.
Zatem nie nalezy podejmować decyzji inwestycyjnej w oparciu o tak odległy okres.
Teraz wydaje sie byc dobry moment na longa (tak na ~2tygodnie)
@rastaffan: nie da sie w ten sam sposob na altach - tam raczej opierałbym się w predykcjach na AT.
Wrzucam btc bo to jest punkt odniesienia do pozostałych kryptowalut. Prawidłowo oceniając ruch BTC, prawdopodobnie przyjmujesz poprawną strategie też na Lunie.
Prawdopodobnie, bo przy pewnych zalozeniach jak: brak duzych wahan dominacji btc, brak wydarzen w coinmarketcal, nie znajdowanie sie w strefach wykupienia czy wyprzedazy itp
@Fangu: Z ciekawości: czy rynek kryptowalut jest na tyle dojrzały, że takie analizy mają sens? Nie mówię o tym że można wycenić ten instrument, ale czy na tyle jest danych z przeszłości, żeby pomodelować jakieś przyszłe prognozy? Zawsze krypto mi się kojarzyło z za dużym chaosem, żeby móc wykorzystać AT, a tym bardziej jakieś modele ekonometryczne. W sumie ciekawe zagadnienie. I jak już to pewnie tylko na BTC i ew. na
@WhiskeyIHaze: tenks mejt! znowu dopiero z imprezy wracasz? ;-)
@FearFactory: moje podejscie jest oparte na empiryzmie, postaram ci sie odpowiedziec, ale obawiam się, że nie bede potrafił , bo nie posiadam wykształcenia ekonom., a metody spekulacji stworzyłem sobie własne, nie maja one zbyt wiele wspolnego z wiedza akademicka
@FearFactory: w miedzyczasie zanim odpowiem, to moze chcialbys sie pobawic w przewidywanie ceny CHF np do PLN czy USD na powiedzmy kolejne kilka miesiecy? Bo siedze prawie godzine nad tym. A na walutach znam się słabo