Wpis z mikrobloga

@LamajHarma I to jeszcze na wyjeździe, gdzie zamiast spokojnie trenować, to tracimy czas na loty, jeżdżenie po hotelach itd. Jak chcieliśmy grać sparing, to mogliśmy zagrać w Warszawie jakąś gierkę treningową z polskim klubem, np Legią. Można było umówić się na nielimitowane zmiany, przez co nikt nie musiałby grać po 90 minut, co nikomu nie było potrzebne.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LamajHarma: też miałem taką nadzieję. A wychodzi na to że po jednym sparingu tracimy trzech zawodników na najważniejszy mecz w tym roku. Kogoś tam w PZPN powinno się #!$%@? na zbity ryj, zaczynając od tego kto zorganizował tego przeciwnika a kończąc na tym dzbanie co wystawiał skład. Ja rozumiem że chciał pewne rzeczy przetestować, ale od tego ma #!$%@? tylu piłkarzy na zgrupowaniu żeby wewnętrzną gierkę zagrać.

A tak zagrali na
@LamajHarma: o ile nie zarzucasz doboru przeciwnika, to wydaje mi się, że sam fakt rozegrania meczu towarzyskiego w obecnej sytuacji ma zniwelować różnicę w kwestii wypoczęcia zawodników przy jednoczesnej okazji do ogrania kadry. Nie zdziwiłbym się gdyby był obowiązkowy do rozegrania w zamian za walkower.
@fxd_: dostaliśmy od UEFY finał za darmo i jeszcze gramy u siebie. W zamian za wyjazd do Rosji, dostali wyjazd do Szkocji, Polska miała się jeszcze pluć że za mało dostali?