Wpis z mikrobloga

Znacie patostreamera Stas Reeflay z Rosji? Na polskich #patostreamy nie widzieliśmy nigdy spadnięcia z rowerka na live, w Rosji jednak sprawa wygląda inaczej. Był taki przypadek, jeden o którym wiem. Jakby ktoś był zainteresowany to nagrałem o tym film (link poniżej). Nie liczę na dodatkowe wyświetlenia, tylko chce zainteresować kogoś tym tematem, bo dla mnie jest on mega ciekawy. Będę bardzo wdzięczny jeśli dostanę opinie nt. w jaki sposób prowadzę narracje, jak to się ogląda itd. Wszelaka krytyka jest mile widziana, konstruktywna bardziej, ale hejty też cenię, na prawdę.
https://www.youtube.com/watch?v=Vbr0YcjL0O8

#patostreamy #papasmerfik #danielmagical #rafonix #rafatus #bystrzaktv #youtube
  • 8
@Dirididi: 6 lat za zabójstwo, a raczej zakatowanie człowieka, no fajnie tam maja... Oglądałem ten stream dzień po wydarzeniu i nie wierzyłem w to co widzę - na początku myślałem że fejk ale tej bezwładności martwego ciała nie da się tak dobrze udawać. Spodziewałem się jakiegoś dożywocia w Vorkucie albo innym obozie pracy dla przykładu. Żeby nie było to Vala też nie była święta, ale jemu wóda całkowicie mózg wyprała. Jakbyś
@Dirididi: wrzucał ktoś tu kiedyś filmik z tego-oj dawno, bez zasłoniętego ciała.. (Zmarłej?) (wtedy myślałam rzeczywiście że kobieta się przekręciła na wizji) i dylemat jest jeden-widziałam w życiu 2 umarłe ciała - i za każdym razem ręce denata drętwiały powtarzam drętwiały nienaturalnie silnie (w 1 i 2gim przypadku jedna ręka była uniesiona -wręcz zastygła / a tutaj z tego co pamiętam ciało nogi i ręce było wręcz gibkie, rozluźnione i to