Wpis z mikrobloga

Drodzy eksperci, całe życie korzystałem z perfumów z Lidla czy tam innych biedronek, stwierdziłem że czas kupić sobie coś lepszego. Przychodzę więc do was z pytaniem jaki uniwersalny męski perfum polecacie do kwoty 100zł oraz z jakiej strony najlepiej zamawiać, u mnie w mieście mam tylko "Hebe" i "natura" podejrzewam, że tam nic ciekawego nie dostanę.

#perfumy
  • 13
@TakiWihajster: W Hebe dostaniesz Halloween Man X (Niebieski flakon z czarną górą). Często są promocje na niego, a bardzo polecam. Nawet bolciarz mnie komplementował xD. Kupiłem 125 ml kiedyś za ok. 170 zł i nie żałuję. Jest dość uniwersalny, ale ciężko mi powiedzieć czy taki codzienny. W Hebe pewnie będzie próbka to przed zakupem zdecydowanie sobie obwąchaj
@TakiWihajster: szukaj oferty na perfumehub - masz tam bazę zweryfikowanych sprzedawców, co polecanych perfum przeklejam z listy z przypiętego postu na tagu:

0-100
Adnan B. - Ambre Noire (oriental – świeży, słodki, ciepły,otulający - wiosna/chłodne lato/jesień/ na wieczór)
Alfred Sung - Sung Homme (aromatic fougere – drzewny, mydlany, świeży – jesień/zima/ na dzień )
Azzaro - Chrome (citrus aromatic – morski, cytrusowy, ozonowy – lato/ na co dzień )
Bentley -
@lktr1: Patrzę na te listę i 6 zapachów maksymalnie bym polecił. Reszta albo dziad albo plastik. Ode mnie. Warto zajrzeć do Zary jak napisał @zGdyniMlodyG. Większość zapachów to kopia czegoś znanego, parametry oczywiście nieporównywalne ale możesz kupić fajne zapachy za niewielkie pieniądze. Możesz kupić przez internet. Przejrzyj również notino (jak już będziesz wiedział co chcesz) możesz kupić, psiknac i zwrócić bez konsekwencji finansowych, trochę cebula ale sami to zaoferowali. ¯_(ツ)_/¯