Wpis z mikrobloga

Aktualizacja afery z #mbank Wczoraj po rozdmuchaniu wykopaliska zadzwonił Pan z banku, zaprosił do salonu z dokumentami jakie mam i powiedział, ze spróbuje to załatwić. Dziś konto jest już odblokowane. Podczas rozmowy nie wspominał o wykopie i aferze, wiec może sam z siebie zadzwonił? To zostawiam do oceny wam. Dobrze jest mieć dostęp do swoich pieniędzy. Jedno mnie zastanawia… skoro dało się to zrobić, to czemu nie mogli tego zrobić od początku xD #mbank #gielda

Jak poinformować ludzi ze znaleziska, ze konto mi odblokowali? Macie jakiś pomysł? Nowe znalezisko czy po prostu w komentarzach napisać?
  • 14
@Jamniki2: przecież Trading212 to normalny broker to po pierwsze, licencja FDA itp. Za sam przelew sepa do TradingUK ci zablokowali? xD Przecież to nawet kryptowaluty nie są. Ja bym nie odpuścił.
A zachowanie pracownicy co na oko stwierdziła że lipny dowód bez wezwania policji to też jak widać mają zajebiste kadry i procedury w placówkach
jakby ten bank mial za grosz godnosci, to sam by rzucil $$ w ramach przeprosin.


@tomeks85: pokaż mi taki bank w Polsce który rzuca $$ albo używa słowa przepraszam bo nie spotkałem xD Może zagranicą jest inaczej ale mi jak kilka razy oddawali w Polsce to jedyne słowa to "zrobiliśmy to żeby nasza współpraca układała się dalej pomyślnie". Szczytem było czekanie 3 miesiące aż mbank odda mi 1500zł które mi niejako
@pijekubusplay: W Polsce nie, ale mam doswiadczenie i zagranica jest inaczej. W UK raz dostalem zwrot jako "geasture of goodwill" za to ze w karcie kredytowej Barclays nie da sie zablokowac wyplat z bankomatow, a w innych bankach jest to mozliwe. Mialem jeszcze jakas inna reklamacje i tez dostalem kilka funtow. Za to znajomemu oddali prawie £2k, mimo ze zaplacil ich karta na fejkowej stronie airbnb, ale tutaj az do CEO
@tomeks85: może inna kultura bankowości, nie wiem. Mnie najbardziej niekompetentność pracowników tu poraża w PL i brak procedur. Reklamacje też olewane jak nie postraszysz UOKIKiem i Rzecznikiekm Finansowym. Kwestia jak nas na kredytach rżną to też widziałem porównanie do zagranicznych banków i za dobrze to nie wyglądało. A zyski rok w rok po parę miliardów a tak im źle bo za przechowywanie gotówki muszą płacić xD
@pijekubusplay: tez mam oplate 200zl ktora mbank pobral wg mnie niezgodnie z regulaminem, ale straszenie nie pomoglo. Mialem pisac do arbitra bankowego, ale olalem :( nie wiem kiedy to sie przedawnia?

Rzniecie na kredytach to juz inna sprawa. Tutaj maja swoje eldorado.
@tomeks85: No u mnie był ewidentny błąd ale i tak dwóch durni z działu reklamacji (bo inaczej nie moge ich nazwać jeśli ktoś nie rozumie po polsku i nie zna się na kalendarzu) twierdziło że nic mi się nie należy. Ale trzeci pracownik mbanku zrozumiał.

No jeśli faktycznie masz rację i niezgodnie z regulaminem to walcz. Nie wiem to chyba się nie przedawnia i jeśli ich błąd to mają zapłacić i