Wpis z mikrobloga

@Pachlak: Nato tam nie dotrze nigdy i dobrze bo powinniśmy najpierw zadbać o wojska na wschodniej flance Nato i jak najszybciej #!$%@?ć Finlandię i Szwecję do sojuszu - tym zakończymy tyradę putinowską( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@graczzzz: Jeżeli Rosja zaatakuje Finlandię to doświadczenie z Historii mówi że Rosja pożałuje tego bardziej niż powtórki z Wojny Polsko-Bolszewickiej xd tam co 3 osoba ma broń i wie jak się nią posługiwać oraz zna swoje okoliczne tereny niemal perfekcyjnie, wie jak ukrywać ślady itp. bo tam jest dużo Myśliwych i chętnie przerzucą się z łosi, jeleni oraz dzików na Ruskich tak jak w 1939r ich dziadkowie xd
  • Odpowiedz
@graczzzz: Dziwi cię to ? Przecież wszystkie Niemiaszki z chęcią przywitają Armię Czerwoną z otwartymi rękoma jak w 1920 r, wtedy to my musieliśmy stanąć na przeciw Ruskiej hołocie....
  • Odpowiedz
@graczzzz: Nie udawajmy, Putin nigdy nie zostanie osądzony o zbrodnie wojenne xD, nawet jak przegra bo kto go do tego zmusi by staną przed sądem xD

Ten matkodupczyciel francuzik może sobie podzwonić i tyle, po za tym to tylko tyle na ile go stać xD i tak pewnie dalej po tym wszystkim będą sprzedawać Ruskim broń xD
  • Odpowiedz
@graczzzz a skąd wiesz że wywalono szpiegów xd może wywali dyplomatów na chybił trafił xD po za tym Ruscy paląc dokumenty w Ambasadzie chyba chcieli pokazać że oni wiedzą zanim nasze służby coś zrobią xd Wiec to tylko zwykły gest a nie realne działanie xd
  • Odpowiedz
@Zbereznik: dlaczego pis i premier i prezydent nie rozliczy właśnie teraz tych ludzi którzy działali na szkodę państwa - mam na myśli także polityków nawet z pisu oraz innych partii wszystkich rozliczyć właśnie taraz i skazać albo #!$%@?ć do mateczki rasyji - #!$%@? kolesiostwo - Polska powinna zrobić czystkę ludzi którzy nie są za suwerennym krajem czyli za Polską( ͡º ͜ʖ͡º) mysimy się oczyścić z
  • Odpowiedz
@Pachlak: ironia: jestem lewicowym aktywistom mogę robić co chcę za to mi płacą i teraz powiem na odwrót to nie jest wojna jak większość uważa to są bzdury nie czytajcie tego tylko rosyjskie media muwiom prawdę itd
  • Odpowiedz
@graczzzz: Najpierw trzeba sobie powiedzieć co to ma znaczyć że Polska ma być suwerenna:

PO powie że Suwerenność Polski jest związana z UE i mamy się jej słuchać
PiS powie że Suwerenność Polski jest związana z reformowaną UE na ich modłę a w ogóle to trzeba się kłaniać USA xd
i tak
  • Odpowiedz
@Zbereznik: przeprowadzić czystkę w rządzie - kto za rosją -#!$%@? 24h , kto za nielegalnymi emigrantami śniadymi -24 out! - jak już pozbywać się szkodników to wszystkich co nie? uważasz że reszta sie do czegoś przyda lewacy, komuniści itd - wszystko co może zaszkodzić a my już wiemy kto bo się ujawnili - albo kara albo zsyłka do rosji pełnić ważne stanowiska koniec kropka
  • Odpowiedz
ak już pozbywać się szkodników to wszystkich co nie


@graczzzz: ty się tak nie rozpędzaj, bo jakbyśmy się serio wzięli za szkodników to takie debile jak ty leciałyby pierwsze na kopach
  • Odpowiedz