Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fiefiurka: są tez takie ukraińskie buty z goretexem firmy Talan. Na licencji Lowa. Ponoć dobre. Kumpel w WOT używa i mówi że cały dzień można chodzić i noga nie pływa. Dodatków nie przemawiają
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fiefiurka: są tez takie ukraińskie buty z goretexem firmy Talan. Na licencji Lowa. Ponoć dobre. Kumpel w WOT używa i mówi że cały dzień można chodzić i noga nie pływa. Dodatków nie przemawiają

@kaluka106: on podejściówek szuka, a nie trepów.

@fiefiurka: w sumie temat o tyle łatwy, że za 7 stów dobre będzie wszystko, co będzie pasowało na Twoją stopę. Jak masz mniejsze/węższe stopy, to dobre będą la sportivy
@MojWlasciciel: Dzięki, poluję teraz w sklepach online na La Sportivy w moim rozmiarze. Najwyżej przymierzę i oddam. Do tej pory chodziłem w butach z Decathlonu i jestem zawiedziony jakością po tym jak kupiłem zimowe Salewy (są super). Chodzę dużo i zależy mi na jakości. Niestety w okolicy nie ma dobrego sklepu z takimi butami.
@MojWlasciciel: Mam obecnie takie do biegania do lasu:
https://www.decathlon.pl/p/buty-do-biegania-kiprun-trail-tr-meskie/_/R-p-164313
Tragedia nawet do biegania po ścieżkach leśnych się nie nadają bo piach wlatuje przez ten materiał w małych ilościach do środka. Pomijam już bolesne odparzenia skóry w jednym konkretnym miejscu po bieganiu w obu butach, dopiero wymiana wkładki uratowała je przed wyrzuceniem.
Ostatnio przymierzałem od nich kilka modeli i większość gdzieś mnie uwiera.
@MojWlasciciel: Jasne ale wymiana wkładki w nowych butach, które były wygodne przy przymierzaniu to trochę przesada. Mam złe doświadczenia jeśli chodzi o tą firmę. Wolę kupić ubrania RVRC czy buty Salewy raz na 3-4 lata i być z nich zadowolony niż być niezadowolony z Decathlonu i wymieniać co 1-2 lat.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fiefiurka: to nie jest przesada( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja ponad rok szukałem odpowiedniej wkładki do niskich butów i wydałem na nie pewnie ze cztery stówy.
Ja nie mówię że Deca to dobra firma - sam unikam jak ognia. Mówię tylko że sporo osób używa i sobie chwali.