Wpis z mikrobloga

Ja ogólnie lubię Dudę, po Kwaśniewskim to dla mnie najlepszy polski prezydent, więc nie będę wciskał kitów, że nie głosuję na PiS, ale...

Ale Duda tymi tekstami w Brukseli i szczególnie nie strasz, nie strasz mnie serio rozbawił :D
Bardzo dobrze powiedziane, chociaż wiem, że zaraz będzie na wykopie milion wpisów, że tak nie wolno, bo nie.

Ale dla mnie to może być nowe polskie hasło na 2022
Putin, nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz

#duda #bekazpisu #rosja #wojna #ukraina #bekazlewactwa
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@Fan_Morawieckiego: jezu Polaczki tracą pamięć bo prezydent kukiełka i idiota rzuca tekstami z podstawówki, #!$%@? ta gra na sentymentach ten wybitny PR uderzający w puste główki p0laczków. Ooo panie.
  • Odpowiedz
jezu Polaczki tracą pamięć bo prezydent kukiełka i idiota rzuca tekstami z podstawówki, #!$%@? ta gra na sentymentach ten wybitny PR uderzający w puste główki p0laczków. Ooo panie.


@LMLOGID: Nic nie osiągnąłem w życiu, więc buduję swoje poczucie wyższości na tym, że jestem lepszy od innych, bo nie głosuję na PiS
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: człowieku, a co Ty o mnie wiesz. Ja odnoszę się do głupot, które napisałeś, Ty mi wjezdżasz na biografię, której nie znasz. Ssij pałę dzbanie i tyle Ci powiem, nie wywołuj mnie więcej.
  • Odpowiedz
człowieku, a co Ty o mnie wiesz. Ja odnoszę się do głupot, które napisałeś, Ty mi wjezdżasz na biografię, której nie znasz. Ssij pałę dzbanie i tyle Ci powiem, nie wywołuj mnie więcej.


@LMLOGID: Dość, by trafić na chybił trafił, tak by Ciebie zabolało
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: jedyny prezydent, które własnymi rękoma przyczynił się do niszczenia trójpodziału władzy w kraju.

Duda to najgorszy prezydent. Pozostali mogli być mierni, ale to jest aktywny szkodnik, ale polaczkowi wystarczą memeski i #!$%@? przed kamerami.
  • Odpowiedz