Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem sobie open atv na moim #zgemma i na nim #kodi przez menu "wtyczki do pobrania" (wersja 18.9). Gdy chce zainstalować np. wtyczke youtube wywala komunikat "Nieudana instalacja". Czym może to być spowodowane? I czy da się jakoś zmienić rozdzielczość kodi ponieważ ucina boki ekranu.
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciet: bzdura - kodi 18 to python 2.x, kodi 19 to python 3.x więc z definicji wiele rzeczy nie będzie działać. Wtyczki binarne też nie będą działać pomiędzy różnymi systemami (windows czy android)
  • Odpowiedz
@eszemene: pomyśl o tym w inny sposób. XBMC ma z tego co się ostatnio kapnąłem 20 lat. Jesteś typem co ponad 20 lat temu używał ffmpeg i np. mplayer na linux. Potem zapominasz o tym na lata robiąc jako etatwiec w ISP (tp.sa , orange, upc , vectra itp....) Dziś jedynie szuka się polemiki na portalach typu wykop, choć nie tylko. Kiedyś chciano brać udział w rozwoju oprogramowania. Dla Ciebie
wojciet - @eszemene: pomyśl o tym w inny sposób. XBMC ma z tego co się ostatnio kapną...

źródło: comment_1648571057JA5FsnNxPx8sTY3wuc1u0V.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciet: ale tu nie ma co myśleć. Kodi 18 obsługuje pythona 2.x, kodi 19 zaś pythona 3.x. Większość wtyczek nie ma w sobie kompatybilności wstecznej. Jako taki programista za 4000$ powinieneś wiedzieć dlaczego python 2 został porzucony i dlaczego nie ma wstecznej kompatybilności.
Resztę pomijam bo kompletnie nie wiem co mają do problemu.
  • Odpowiedz