Wpis z mikrobloga

@leemealitie: słuchaj,a czy tam jest z kogo wybrać?( ͡° ͜ʖ ͡°)Może ewentualnie Kuba coś tam prezentuje,ale jest krótko,więc nie do końca dał się poznać.A reszta jest już znana,więc chociaż na wygląd dziewczyny patrzą.Zresztą-kobiety głównie na wygląd patrzą...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@leemealitie: ja tam kompletnie nie rozumiem fenomenu Kapsla. Jest taką mimozą, a z wyglądu jest kompletnie nie męski. Dodatkowo (może przez to, że znałam chłopaka o tym typie urody i taki był) kojarzy mi się z typem faceta, który jest brudasem, z kapciem w buzi i kwasem pod pachą ;) Jak dla mnie nie ma w nim nic ciekawego ani z wyglądu, ani z charakteru.
@Millady: No coś musi w nim być. Brzydki nie jest, ale nie mój typ, aktualnie w hotelu jak dla mnie co najmniej dwóch bardziej urodziwych by się znalazło. Gość wprost mówi dziewczynom, że nie jest zainteresowany niczym więcej niż zabawą, część chciał wywalić, ale jednak czymś je przyciaga i nie sądzę, żeby to był wygląd (sevag klasyczniejsza uroda i lepiej zbudowany) - 3 dziewczyny na 5 obecnych w hotelu bez wahania