Wpis z mikrobloga

Siemanko mam takie pytanie i nie wiem czy dobrze kombinuje

Odkryłem ostatnio zabawę Luną z conflux i mega fajny i śmieszny sposób jest z ta ściana ognia fajne to ale wydaje mi się ze to dobre tylko do czyszczenia wszystkiego ale jako typowy main do walki później z graczem to taka luna niezbyt dobrze myśle?
Tak się właśnie zastanawiam grając takim conflux biorę Lune która wszystko czyszczę a na maina do walki z graczem wybieram jakiegoś innego bohatera z karczmy którego rozwijam rownolegle a następnie przekazuje mu zebrana armie przez lune z różnych cons, hivek picketow itp?

Ps. Pytanie jeszcze dotyczące samych jednostek z conflux prócz burzaków co jest jeszcze warte uwagi do posiadania w armii?
#heroes3
  • 7
@F_M_K: zacznę od końca, wartościowe jednostki to burzaki i up. Rusalki, byc moze feniksy, ale te berzie bardzo ciezko postawic.

Co do maina, to wiele zalezy od szablonu ktory bedziesz gral, jezeli jest to szablon szybki to jak najbardziej luna sprawdzi sie w fb, stuprocentowo bedzie miala sporo mocy, wiedzy, magie ognia oraz najpewniej ziemii, a to sa bardzo duże profity na fb.

Jezeli grasz dlugi templ/mapke to warto rozważyć opcje
@F_M_K: Zależy jakie skille ci się rozwiną, Luna do cleara jest op. Jak dostaniesz eartha to już w ogóle kosmos. Poza airami to w sumie fenixy są jeszcze warte uwagi.
@F_M_K: Wszystko zależy od template, jednak Luna jest najlepszym bohaterem do nadania tempa grze w początkowej jego fazie. Na templatach gdzie rozstrzygnięcie przychodzi szybko jak Jebus Cross Luna jest genialnym mainem bo tam nie ma czasu na dupczenie się w rozwój dwóch bohaterów - cały czas grasz all-in.

Jednak w przypadku map dłuższych Luna jest słabym mainem w kontekście final battle. Najlepiej jest mieć kogoś ze specką w offence//armorer.