Wpis z mikrobloga

W sumie taka rozkminka mnie naszla czy czasem jego kariera nie była od samego poczatku zaplanowana. O co dokładnie mi chodzi juz tłumaczę. Rogal sam nawija ze stworzyl nas chaos.
Spojrzmy na jego ostatmia plyte ANTY, ktora jest nieuporzadkowana mapa mysli Rogala. Przed tym mamy REDDOTY, w ktorych tak jak i w ANTY bardzo czesto powtarza swoje wersy tam tez panuje kompletny chaos. Moim zdaniem tez w karierze Rogala mozna zaobserwowac regres choc kazda nuta jest unikatowa i dla mnie zajebista no to wydaje mi się że jest to faktem. Pierwsze plytki i nutki czy featy sa najbardziej uloze i jest tam nam dany przekaz o najwiekszej wartosci.
W utworze Byle Gloria mozemy zauwazyc usterki na bicie. W komentarzach pod nia ktos o to zapytal i szymon tur odpowiedzial ze to zamierzony zabieg. Pewnie dlatego zeby wprowadzic nas w blad.
Wniosek jest taki ze kariera Rogala zaczela sis po wyjsciu z wiezienia i idac od tylu doatajemy coraz bardziej ulozonwgo Rogala na bicie. Ciekawym faktem jest to że na kanał tura niedawno zostało wstawione chyba outro z plytki Rogala.
#rogalddl
  • 6
  • Odpowiedz