Wpis z mikrobloga

Witymna miodowym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady są proste, zostawiamy plusa i bierzemy udział w losowaniu, bez ograniczeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Losuję osobę a do wygrania jest: do wyboru 1,3 kg miodu Wielokwiatowego, Malinowego, bądź Gryczanego

A jakby ktoś był chętny zakupu miodków to zapraszam na priv ()
#rozdajo #pszczelarstwo #miod #zima #mirkolos
Syarho - Witymna miodowym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady są proste, zostawiamy plusa ...

źródło: comment_1648026966whWnOpEqob3YZb6BToxxW0.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syarho: miut miotem ale co macie/bedziecie mieć w ofercie, jaki region itd. Ktoś brał od Was już coś? Jak z opiniami? ( ͡º ͜ʖ͡º) szukam drugiego dostawcy bo jednego mirka od kilku lat już mam i jestem zadowolony :)
  • Odpowiedz
@tomosano Pasieki są w okolicach brzeska, oraz ja gryczanego w ogóle nie jem, ale coś koło 6, mało kto lubi ostrą gryke ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vismaiorr Wiesz, miodów jest kilka do kilkunastu rodzaji, więc rozpisywać każdego pojemności i ceny, to już wole na priv przedstawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kurlapejter Region małopolski, wiele mireczków juz odemnie tutaj brało, a o opinie na tagu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Syarho: no na mirko siędzę długo, od kilku lat zarejestrowany i miód brałem już od dwóch mirków, z czego jeden jest moim stałym, corocznym dostawcą a Was widzę pierwszy raz ( ͡° ʖ̯ ͡°) znaczy nowi na tagu jesteście/jesteś. Zapodaj jakiś cennik i rodzaje miodów jakie będziecie mieć w sezonie, możliwe że spróbuję czegoś od was (a zamawiam miodu dla 3 rodzin także ten..)
  • Odpowiedz