Wpis z mikrobloga

Wczoraj wyszła nowa 11 kolekcja do The Sims 4 Wnętrza z przepychem. Jak przy okazji każdego kitu pojawiło się dużo kontrowersji, społeczność the sims zarzuca twórcom gry, że nikt właściwie o ten kit nie prosił i wystrój w stylu maksymalistycznym nie zadowoli wielu graczy.
Warto zaznaczyć, że ostatnie akcesoria, które pojawiły się w grze miały premiere 26 stycznia 2021 roku.
Będziecie kupować ten kit cxy może raczej spluniecie na niego i pożyczycie mu rychłego zgonu?

#thesims #ts4 #simsy
Pobierz poorepsilon - Wczoraj wyszła nowa 11 kolekcja do The Sims 4 Wnętrza z przepychem. Jak...
źródło: comment_16479898867pVlam7TVgzLemeiYmhhKM.jpg
  • 5
@Neko-chan51: ja kiedyś nie na modach przejechałam. Była jakaś potężna aktualizacja gry i okazało się, że mi prawie wszystkie mody nie działają, co kompletnie zrujnowalo moją rozgrywkę. CC też już nie używam xd.
A tobie nie przeszkadza, że masz np grę po polsku, a opisy mebli po angielsku lub to, nieraz mało kosztują?
@poorepsilon: Szczerze bardzo rzadko gram w TS4, bo mnie denerwuje. Sterowanie, nasycenie kolorów i debilizm simów. Wolę TS3. Miałam mody do TS4, ale po aktualizacji też nie działają :c To z dodatkami też jest lekko denerwujące, bo "Zwierzaki" z TS3 i TS2 rozdzielili na dwa dodatki xd
@poorepsilon: Również wolę mody ale niestety z uwagi na zawartość i ceny większości pakietów uważam że piracenie 4 to obowiązek. Kilka pakietów kupiłam nawet w dniu premiery ale pozostałe po prostu mają tak rozczarowującą zawartość że po prostu zainstalowałem pirata i tak sobie żyję. I tak jestem niedzielnym graczem.