Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się dlaczego jeszcze nie udało się do nas ściągnąć Aouara z Lionu, myślę że teraz już go powinni zaklepać żeby latem zapiąć tylko formalności, tym bardziej że mówi się też o pożegnaniu Rabiota. Po rozstaniu z Dybalą też musimy znaleźć zastępstwo. Jeżeli udałoby się ściągnąć jakiegoś grajka na lewe skrzydło, marzył mi się kiedyś Sane, z Bayernem lubimy robić interesy, to wydaje mi się że środek pola Artur/Zakaria - Loca - Aouar, z przodem Sane - Vlacho - Chiesa mógłby namieszać, nawet nie mówię o lidze, ale i w europie. Jeżeli dodatkowo tył Pellegrini - De Light - Rudiger - Cuadrado/Danilo stałby się faktem, to nie byłoby się czego wstydzić poza naszym podwórkiem.
Obawiam się jednak, że na lewym skrzydle w przyszłym sezonie będzie śmigał Morata, bo to bardzo w stylu Allegriego, i nie żebym miał coś przeciwko temu, bo na ligę to wystarcza, a w przeszłości "typowy Jugol" pokazał że da się tak grać, tyle że jest to siermiężne i wygląda jak przymus z braków kadrowych. A za Pawełka może ewentualne Neymar? xD Co do Rudigera to tutaj też obawiam się że ma on przyjść za De Ligta, i obym się mylił.

#juventus
  • 4
@giorgioborgio:Zgadzam się De Sciglio na chwilę obecną tak, Mattia natomiast ma już 29 lat i lepszy raczej nie będzie, chyba że syndrom Cuadrado mu się załączy, i oby kontuzje go omijały. Luca ma 23 lata i myślę że ma na tyle potencjału aby celować w pierwszy skład, ale zobaczymy jak się jego losy potoczą.