Wpis z mikrobloga

Zbliża się sezon letnich wojaży i pytanie o buty - jakie / typ do wszystkiego? Niech będą wygodne ale nie wyglądające jak komando do joggingu. Podróżowałem w butach do biegania / do koszykówki - bardzo wygodne ale w restauracji wieczorem średnio leżą a prowadzenie auta na grubej poduszce też jest słabe na dużych dystansach... Tenisówki "modowe"/niskie, włoska skóra etc w budżetach małych i dużych - świetnie wyglądają no ale na robienie w nich kilkunastu kilometrów po mieście i Cinque Terre się chu@a nadają. Może jakieś NB? Może Air1 na zoomie? Reebok classic? Może cokolwiek innego. Logo mam w dupie - już nie ten wiek :D (taaaa a podałem Air1 :D). Co tam polecacie?
#sport #podroze #buty #sneakers ##!$%@?
  • 4
@paaszczaktaxi: z tymi gwiazdkami to prawda - każdy czuje się komfortowo w czym innym :), choć do tych gwiazdek to chodzi się na cały "show" a nie najeść więc to inna bajka. No właśnie staram się uniknąć drugiej pary - pełen minimalizm bo z trójką dzieci to już i tak mam masę towaru do zabrania.

@panienka_seledynowa: dzięki obczaję, faktycznie wyglądają na nie do zdarcia :D.