Wpis z mikrobloga

@PolskiCzarnuch: właściciel marki mcdonald's w wieku 53 lat sprzedawał miksery z tego co pamiętam.

#!$%@? jak ktoś mi mówi, że czegoś się nie da zrobić, albo, że jest za późno na COKOLWIEK w wieku 2x lat xD to parskam śmiechem

Kraj, w którym mieszkasz nie ma znaczenia. Zaradny, ambitny poradzi sobie wszędzie, a robak wszędzie będzie robakiem tylko w Polsce za złotówki, a w Holandii za euro (mam na myśli kraje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolskiCzarnuch: właściciel marki mcdonald's w wieku 53 lat sprzedawał miksery z tego co pamiętam.


#!$%@? jak ktoś mi mówi, że czegoś się nie da zrobić, albo, że jest za późno na COKOLWIEK w wieku 2x lat xD to parskam śmiechem


Kraj, w którym mieszkasz nie ma znaczenia. Zaradny, ambitny poradzi sobie wszędzie, a robak wszędzie będzie robakiem tylko w Polsce za złotówki, a w Holandii za euro (mam na myśli kraje
@PolskiCzarnuch: ale na co łatwiej za granicą? #!$%@?ć fizycznie w kołchozie? No bo nie powiesz mi, że Polak za granicą ma łatwiej robić poważną korporacyjną karierę niż w Polsce. Szczególnie startujący.

Opowiedz na czym polega ta łatwość względem Polski
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolskiCzarnuch: ale na co łatwiej za granicą? #!$%@?ć fizycznie w kołchozie? No bo nie powiesz mi, że Polak za granicą ma łatwiej robić poważną korporacyjną karierę niż w Polsce. Szczególnie startujący.


Opowiedz na czym polega ta łatwość względem Polski

@sikalafou:

Tak, mamy dosyć ciężką kulturę, sukces w Polsce jest niby dobry ale jednak jesteś potem lizodup, złodziej i lewak xd

Za granicą Polak który zna język lokalny dużo szybciej zrobi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolskiCzarnuch: Ale co robisz za granicą zawodowo?

Oraz czy znasz kogoś kto zrobił KARIERĘ za granicą, a nie udawało mu się w Polsce?

@sikalafou:

Widzę że się nie dogadamy xd jakie oram xd

Nie znam nikogo za granicą kto by narzekał na wyjazd, a z moich rówieśników to większość tylko się po głowie drapie co tu zrobic żeby jakoś żyć.

Jak ktoś robi karierę w Polsce, to zrobi za granicą,