Wpis z mikrobloga

  • 1
@MTGrubas akurat taki styl tatuazu mi sie podoba kilka wlep na lapie No jakoś nie wyobrazam sobie robic realistycznego Rogala. Dla mnie liczy się obecnosc jego postaci jako tatuaz, a jak go wyraze to juz moja sprawa. Moje tatuaze moja mapa mysli.
@doktorsen: Mam mam, moim zdaniem zobaczył ile obłudy w rapie gdy się wyjdzie z podziemia i dał sobie spokój, tak jak mówił w wywiadzie - co miał powiedzieć powiedzial i się odcina. W jakimś wywiadzie tez mówił ze jeśli będzie szedł dalej w rap to tez w melanż i w końcu skończy w prosektorium, a wtedy niewiadomo co by było z psem i by nie miał kto z nim na spacer
  • 2
@MTGrubas szczerze wole tutaj ktos sie dolaczy do rozmowy może. Ci powiem ze gdzies czytalem ze ktos rozkminil niby ze wyskoczyl oknem. No ale sam poswiecilem w #!$%@? czasu i po prostu stwoerdzam podobnie jak ty że usmiercil swoja kreacje muzyczna. I teraz najwazniejsze jest drugie dno jego przekazu co moze dla niektorych być odklejona od rzeczywistosci historia, ale jako ateista, ktory zglebil ostatnoo technikw snu progresywnego wierze w to. Chodzi ogolnie
@doktorsen: Dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja zacząłem zgłębiać temat nauk buddyjskich i medytacji i zrozumiałem ze rogal chyba siedział mocno w powiedzmy „świecie wewnętrznym” i ogólnie świadomości/podświadomości, dużo nauk jakie są w książkach przekazuje w tekstach np.; ze ludzie uciekają od nieszczęścia mimo ze to cześć życia i każdego dopadnie, wiec nie warto maksować szczęścia za mocno (Np za pomocą nadmiaru używek) w życiu bo upadek
  • 3
@MTGrubas ooooo dokladnie snienie progresywne tez opiera sie na swiadomoaci podswiadomosci medytacji troche szamanizm. Niestety zyjemy w takim spoleczenstwie ze ludzie powiedza ci zebys szedl sie leczyc. Powiem tak bylem cale zycie ateista po czym trafilem na to o czym piszemy wiele rzeczy zaczelo przekladac sie na życie codzienne oczywiscie nie byly to jakies objawienia ale no drogowskazy. Wielu raperow w sumie o tym nawijalo Kali, Ak47, Magik. Dopoki spoleczenstwo sie nie
@doktorsen: dokładnie to samo myśle, magika teksty tez bardzo długo kminilem i myśle ze ma podobne rozkminy co rogal, nie zdziwiłbym się gdyby nie był to taki rogal tamtejszych czasów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam bardzo podobne przemyślenia co do świata wewnętrznego, sam się miałem za osobę która zawsze stąpała twardo po ziemii, ale jak zacząłem zgłębić te wszystkie rzeczy które przeciętna osoba od razu odbiera jak