Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, jak jest z kompatybilnością między różnymi silnikami z różnymi hubami LEGO? Mam Element Move Hub(88006) i nie potrafię nim uruchomić dużego silnika Technic (88013). Gdzieś na redditcie czytałem że wszystkie silniki działają z wszystkimi hubami, ale coś u mnie nie chcą;X czy jest gdzieś lista kompatybilnych części?
#lego #legotechnic
  • 4
@UrimTumim: Używasz aplikacji Lego Boost, Lego Powered up czy jakiejś innej? Nie wiem, czy Lego boost obsługuje elementy spoza zestawu boost. Lego powered up to była chyba najbardziej rozbudowana aplikacja, która obsługiwała najwięcej rzeczy (ale huba od minstorms chyba nie). Jeszcze możesz obczaić to: https://pybricks.com/
@CCCCC: używam Lego powered up, bo tam można samemu definiować sterowanie serwami i można podpiąć do mova 2 zewnętrzne zamiast standardowego sensora.Próbowałem też uruchomić ten silniczek z aplikacji boosta, ale też bez efektu..na żadnej z apek w ogóle nie ma reakcji. Brakuje mi jakiejś możliwości przynajmniej wylistowania podłączonych elementów..