Wpis z mikrobloga

@grundzio12: pwoeim ci ze optymalizacja do dupy ale pewnie za miesiąc to naprawia (choć trochę xd) pomijając ten aspekt to gra się przyjemnie i wciąga mimo że drewno z niedoróbkami xdd a gram a xbox series s
  • Odpowiedz
@MrPrado30: mam pytanie jak jesteś dalej niż 2 rozdział to w dalszych pojawiają się jakieś poboczne zadnia czy to tak jak w 1 zrobiłeś wszystko w pierwszym rozdziale i potem do końca już tylko wątek główny przez wszystkie rodzialy? Narazie jestem w 2.
  • Odpowiedz
@TEDMAJER: Z tego co widzę to raczej nie ma. Tylko towarzysze zagadują w bastionie jeśli wcześniej się nie zrobiło wszystkiego. Wszystko można zrobić w pierwszym rozdziale.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nothingt0wn: no najlepsza metoda :D
Mi DL2 nie podszedł, a od Elden ringa się odbije jak od Demon Soulsow i Returnala. Jednak gothicowe drewno to jest to co lubię najbardziej haha.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TEDMAJER: Najśmieszniejsze że do takiego Bloodborne podchodziłem 3 albo 4 razy, ale za ostatnim podejściem skończyło się na platynie. Żadne inne soulsu mnie tak nie wciągnęły. A sekiro podobno jeszcze trudniejsze to chyba już nie na moje nerwy.
  • Odpowiedz
@grundzio12: tzn w elden ring sama walka z bossami i mobami jest spoko bo to wyzwanie ubiłem paru bossów ale, po dłuższej sesji mnie nudzi bo ile można bić moby aby grindowac i iść dalej tu nie ma żadnej naracji fabularnej i mam beke z tych zachwytów jak to wspaniała gra inowacyjna gdzie typy co wychwalają ta grę np. Do assynow mają sapy ze to to samo od lat xdd
  • Odpowiedz