Wpis z mikrobloga

Ogladalem tak przy obiedzie dla #heheszki na #tvn ten odcinek o serii #telewizja naziemna i tak jak myslalem jest typowe #!$%@? czy to PR czy inne ,,dramaty"

Rozwalilo mnie te gadanie ,,mlodzi ludzie beda ogladac z radoscia TV bo nowa jakosc i internet blablabla" Taa jasne w dobie #netflix albo TV podpiety jest pod #komputery #konsole i sluzy jako monitor nagle ludzie sie rzuca aby ogladac ta sama ramowke czy te same filmy puszczane x razy w roku xD

Tez ,,madra wypowiedz" padla ,,TV jest za darmo" ale to, ze internet musi byc aby sie cieszyc z HbbTV to juz kij tam. Tak samo pominieto temat abonamentu RTV o ktorym czesto na #tvp placza ,,plac kurla" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak gnilem w 2013 z tekstu ,,lepsza jakosc dzwieku i obrazu" to dopowiadalem, ze ramowka to bedzie syf. Podobnie bedzie teraz.

Jak zwykle cukierkowe gadanie, ze niby oszusci chca ci sprzedac z okazji #blackfriday TV chociaz ma sluzyc tylko jako monitor pomijajac to, ze masa dekoderow i TV zostanie wywalonych w imie ,,ekologii i nowej jakosci"

Jeszcze ta scenka jak Grazynka z Januszem rozpaczaja, ze na ich TV Sony zniknal sygnal i przylecial superbohater z dekoderem aby pokazac kosmiczna technologie z wyszukiwaniem kanalow.

Dobra komedia to byl ten odcinek, ktory zapewnia kanaly w jakosci 4K ()

#gownowpis o #elektronika
  • 4
@Bananowy_Kochanek: Dopóki w telewizorni filmy i programy będą przerywane reklamami oraz trzeba stawiać się na konkretną godzinę na seans to nie mam zamiaru z tego korzystać, ergo nigdy nie będę z tego korzystać. Mam w mieszkaniu telewizor bo już tu był jak zacząłem wynajem, użyłem go kilka razy żeby podpiać kompa i puścić film dla większej ilości osób, ze swojego pokoju w rodzinnym domu wyniosłem telewizor ~6 lat temu żeby zrobić