Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Dla wszystkich którzy wybierają się dziś na stadion.
UWAGA! KOMUNIKAT ZWIĄZANY Z OPRAWĄ

Dziś jest mecz 100-lecia Kolejorza. Każdy z nas na niego czeka, każdy z nas ma świadomość, że będzie to niesamowite widowisko - nie tylko na boisku, ale przede wszystkim na trybunach. Zostały sprzedane WSZYSTKIE bilety na to spotkanie. WSZYSTKIE!

W związku z przygotowywaną oprawą prosimy, abyście WCZEŚNIEJ pojawili się na stadionie i wsparli LPU w prezentacji oprawy.

Na każdym krzesełku będzie karton. Prosimy Was o to, żebyście go nie przekładali; żebyście zwrócili uwagę tym, którzy siedzą obok, żeby również tego nie robili. No i najważniejsze - żeby podnieśli go w odpowiednim momencie!!!

Słuchajcie komunikatów spikera, zwracajcie uwagę na to,co dzieje się w Kotle.

Przypominamy. To MY - KIBOLE jesteśmy siłą i legendą tego klubu. I zgodnie z tym co Wam obiecaliśmy - WSZYSCY będziemy tworzyć niezapomnianą oprawę meczu na 100-lecie naszego ukochanego klubu!

Udostępniajcie ten post gdzie tylko się da. Lajkujcie - aby nasze zasięgi były jak największe, by dotrzeć do jak największego grona kibiców.
#lechpoznan #poznan
  • 25
@DamianooTrucker: A bo ja mam wpływ na to? Każę wam coś? To Ty tu raczej masz wyraźne wskazania dla innych - nawet prosisz żeby uwagę komuś zwracać... KIbic zainteresowany tylko piłką będzie już dla ciebie problematyczny, co?

Po co wam stadion, piłka i klub piłkarski do tego, co? Nie da się tego w polu odpie%dalać?
@DamianooTrucker: Po prostu zawsze rozbraja mnie to że kibice czy może raczej jak sam napisałeś kibole traktują kluby piłkarskie jak swoją własność, nie mówię tu konkretnie o lechu. Chodzi np o takie rzeczy jak wpisy jak Twój, albo te "pogadanki" no idą piłkarze i się tłumaczą czemu #!$%@? zagrali albo jeszcze lepiej zbierają bluzgi i #!$%@? od jakichś alkoholików/dresów na trybunach którzy mieliby problem żeby przebiec 500 metrów i się nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rey5225: sam napisałeś, że nie mówisz konkretnie o Lechu więc ja Tobie napisałem konkretnie jak to wygląda u NAS.
uwierz, nie brakuje u nas na trybunach sportowców i ludzi wysztalconych, nie nazywaj każdego Sebkiem bo strasznie to niesprawiedliwe