Wpis z mikrobloga

Baseus = kupa? Często polecane kable, szczególnie w wersji Lightning do iPhone to kompletne szajs nie wart nawet 5 zł

Chwilę temu wysłałem na YT materiał nt tych "super" kabli :)

#iphone #apple #smartfon
Pan_Slon - Baseus = kupa? Często polecane kable, szczególnie w wersji Lightning do iP...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Slon: Trochę nie rozumiem sensu tego filmu, sprawdzasz kabel bez MFI żeby potwierdzić ze nie ma certyfikatu MFI XD

Jedyne co jest interesującego w tańszych kablach baseusa to czy odpowiednio ładują (przesyl danych nie jest już tak istotny) a tego zabrakło
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Osobiście używam albo oryginalnych USB-c z zestawu albo magsafe ankera, po prostu nie rozumiem logiki sprawdzania czegoś czym się nawet producent nie chwali (a skoro się nie chwali to tego nie ma) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: chyba przewijałeś zbyt szybko, rozłupałem kabel i wewnątrz jest syf - jeden mosfet i jakiś chinski mcu - to #!$%@? Tobie iPhone lub ulegnie zwarciu i uszkodzi kompa(port/kontroler usb) Nie wiem czego oczekujesz, testu przewodów kabla? :D
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Kiedyś brat mi polecił zasilacz Baseus właśnie. Kupiłem dwa. Jeden padł po 2 tygodniach. Drugi nie był w stanie utrzymać kilka dni stabilnego napięcia. Oba była za około stówki (więc dość tanio, ale wystarczająco za zasilacz USB). Baseus to musi być straszne padło, w ładnym opakowaniu i budzie. Ludzie się na to będą łapać niestety. Chwała Bogu, że nie używałem tego dziadostwa z telefonami/tabletami.
  • Odpowiedz