Wpis z mikrobloga

Mirki, będę miała interes do zrobienia, a nie chcę stracić. Dostałam pozwolenie na sprzedanie zimowych kół od starego Opla, Opel już sprzedany w zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ile można za nie wziąć? Planuję wystawić na tablicy.

Felgi stalowe, chyba nawet oryginalne oplowe (wybite GM)

Opony Dębica Frigo 175/70 R13 825 S-30 M+S (cokolwiek to znaczy, było napisane na oponie), prawdopodobnie z 2007 r.

Załączam zdjęcia poglądowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja
źródło: comment_LZh3NnAiH8aS6tbPeJtNRTji2f1U05uz.jpg
  • 22
@Asgareth: musisz znać głębokość bieżnika (zmierzysz głębokościomierzem w suwmiarce) oraz rok produkcji opony. Wybity na opinie jako XXYY, XX - tydzień roku YY- rok produkcji. Np 3005 - 30 tydzień 2005 roku.
następnie jak będziesz znała rok produkcji, głębokość bieżnika, markę i model opony, wejdź na tablice i znajdź podobnę, ustal cenę, i dodaj do tego cenę felg od opla :P
@davidoff_OB: to czeka mnie jeszcze jedna wycieczka i przetrząsanie piwnicy... Tak to jest jak się samemu nie chce ruszyć tyłka i wysyła babę "we no wystaw te koła w jakimś ogłoszeniu". Zdjęcia robiłam, kod się nie załapał, jedyne co widzę na jednym to "42 7", ale to nie pasuje na kod produkcji.

@Lemartez: też mi się podoba, lubię czarny. Bieżnik oczywiście zmierzę, jako głupia kobieta po prostu o tym nie
@Asgareth: Nie no, smieszkowałem. Pardon, a tak poważnie ... wywal te opony na smieci, żeby zaden mirek handlarz potem nie puscil ludzi w tych oponach na ulice bo sobie ktos krzywe zrobi. A 42 7 to 42 tydzien 2007 :)
@Lemartez: czyli jakiś stary zapis serii, że nie "4207". Nieważne, pewnie pójdą jako "felgi z oponami", a nie koła gotowe do jeżdżenia.

@SebusPL: pytałam w zeszłym roku, ale mieli dużo takich i więcej nie skupowali (pytali tylko o rozmiar).