Wpis z mikrobloga

Dlaczego od startu nowego sezonu, mam 200 - 300 pingu na rankedach, I nicki graczy wydają się jakby mega odległe, czasami tylko jakieś krzaki. Są lagi, nie da się grać. W każdym meczu myga ten boczny alert o opóźnieniu. W turniejach jest okej, dodam że gram na epicu na PC, z internetem wszystko dobrze. Ma ktoś coś podobnego.?

#epicgames #rocketleague
  • 4
@FarmazonowyMsciciel: @LevoTree: A ja osobiście myślę, że to może być wina dostawcy, grywałem czasem z kolegą i nagle w pewnym momencie zaczął mieć problemy z pingiem, ale tylko na konkretnych serwerach, włącznie z packet dropem.

Pobawił się w małe dochodzenie i okazało się, że to jego ISP routuje jakąś hardkorową trasą na serwery w konkretnych krajach - ja mieszkając kilka ulic dalej, z "gorszym" pakietem internetowym ale od innego dostawcy
@NoMercyIncluded: wiele osób potwierdza, że w tym sezonie dzieją się różne rzeczy. Mało tego, ja działam na routerze mobilnym z telefonu z kartą orange , a jestem w Wawie, także domyslam się że to też dokłada swoje 5 groszy. Skonsultuje sie z supportem, może walną jakiś reset Lini. Co do routera stacjonarnego, posiadam rowniez internet vectry. Pobieranie 6-8 Mb/s, a podczas gier ping 200, również utrata pakietów. Także jak w coś