Wpis z mikrobloga

  • 5
Jest taka kobieta, ktora bardzo angażuje sie w pomoc uchodzcom od pierwszego dnia agresji rosyjskiej. Udostepnia magazyny swojej firmy, znajduje ludziom mieszkania, organizuje zbiorki, wklada w pomoc tez wlasne oszczednosci i swoj czas. Na Instagramie napisała, że na dworcach potrzebny jest krem na odparzenia dla małych dzieci i pokazała link do Alledrogo, aukcji, na ktorej mozna bylo kupic 100 małych opakowań kremu za 89.99 z przesyłką SMART. Ludzie rzucili sie na zakupy i co zrobil sprzedający? Podniosl cenę do 109 (i wprowadził płatną dostawę podobno - nie mogę zweryfikować akurat tego).. ()

#ukraina #allegro #wojna #ubraniadooddania
izawoj - Jest taka kobieta, ktora bardzo angażuje sie w pomoc uchodzcom od pierwszego...

źródło: comment_16476746823pF5GPWHxUOWGXaSxllonV.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@UFC_Jest_W_Dupie wiem, ze jesli nie zgadzasz sie na warunki możesz sprzedawać na wlasnym e-commerce i robić tam co chcesz.

I wiem tez, że sprzedaż próbek jest dyskusyjna a dodatkowe żerowanie na zrywie pomocowym jest mega słabe.
  • Odpowiedz
@izawoj: odpal wynajem mieszkań w polskich miastach to zobaczysz jak Polacy podnieśli ceny
a tu się czepiasz zwykłego handlarza co chce zarobić, a nawet nie wiesz czy on cokolwiek zarabiał na tym
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@UFC_Jest_W_Dupie nie wiem, tak jak i Ty. Bo nie kupuję Twojej logiki, jakoby gość leciał na stracie i dopiero po zrobieniu mu reklamy mógł wyjsc "na swoje". Moim zdaniem te produkty nie są wogole przeznaczone do sprzedaży (ale tego nie sprawdzę, więc mogę się mylić) i każda zarobiona złotówka minus koszty to jego zysk. A podniesienie ceny i brak reakcji na wiadomość jest tylko pokazaniem, że wyłącznie zysk się liczy i brak
  • Odpowiedz