Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 82
Czy tylko mi ta #!$%@? aplikacja nie odpala żadnych gifów z tej strony? Wcześniej musiałem kliknąć to gówno żeby wyjść z wykopu w prawym górnym rogu a teraz nawet to nie działa :D i żadnego gifa nie wyświetla :D
  • Odpowiedz
@empiufo cycki zrobione... dobrze zrobione, więc OK.
Ale tyłek miodzio.
Docenić trzeba, że dziewczyna musi dużo pracy wkładać, aby była szczupła, bo przy tak szerokiej miednicy ma tendencje do tycia.
To widać po ogromnej przerwie między udami.
Szanuję za utrzymanie linni, ale jeśli tylko trochę odpuści to bardzo szybko się roztyje srogo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Outline: aa, to dziwne. U mnie filmik po kliknięciu od razu zaczyna lecieć, ale bez obrazu, tylko z czarnym tłem. Ale gdy go przewinę to już wszystko gra normalnie xD
  • Odpowiedz
@kamil062: Wcześniej #!$%@? to jeszcze ta ikonka wyjścia z wykopu z górnego prawego rogu działała, ale kolejny raz utwierdziłem się w przekonaniu że tej apki nie ma co aktualizować jak tylko się pojawi taka mozliwość bo się coś dodatkowo #!$%@? :D Człowiek się łudzi że tym razem coś poprawili a tu bęc - coś innego nie działa :F
  • Odpowiedz
@adifek Tak, mówimy o oficjalnej apce. Korzystałem kiedyś z otwartego wykopu mobilnego ale nie przekonał mnie swoim interfejsem - przywykłem już do oficjalnej apki
  • Odpowiedz